Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Kabel USB-C + USB-A, 20 Gbps, 4K, 100W, 30cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najważniejsze cechy:
- Standard USB 3.2 GEN 2
- Wtyk USB-C z dwóch stron
- Dodatkowa przejściówka do USB-A w standardzie USB3.1 GEN1
- Transfer danych 20 Gb na sekundę
- Video 4K@60Hz
- Szybkie ładowanie Power Delivery 100 W, Quick Charge 4.0
- Oplot i aluminiowe, pozłacane końcówki
- Długość: 30 cm
Rozwiązanie w zasięgu ręki
Przewód marki Orico USB-C na USB-A do synchronizacji urządzeń stanowi przydatne rozwiązanie dla każdego stanowiska pracy. Kabel pozwala także na ładowanie urządzeń, a długość 0,3 m wystarczy, aby połączyć je ze sobą w wygodnej odległości.

Najszybszy z szybkich
Prędkość transferu USB 3.2 Gen2 to aż 20Gbps, co oznacza, że plik o rozmiarze 2 GB przeniesiemy w jedną sekundę. Takim przewodem można podłączyć szybki zewnętrzny dysk SSD, kartę graficzną eGPU, ale także smarfon, żeby wykonać backup tych 30 tysięcy zdjęć z ostatniego roku.

Błyskawiczne ładowanie
Za pomocą przewodu dzięki Power Delivery można ładować urządzenia mocą 100W. Przewodzi prąd o maksymalnym natężeniu 5A, wspierając technologię Quick Charge 4. Laptopy czy tablety naładują się sprawnie oraz szybko: przykładowo, bateria iPada Pro 11 jest w pełni naładowana już w około 2.4 godziny a smartfona Huawei P50 w około 42 minuty.
Zaawansowany chip e-mark odpowiada za optymalny dobór parametrów ładowania. Przetężenie, przepięcie, przeładowanie, czy nadmierna podaż napięcia nie grożą podłączonym urządzeniom, a Ty możesz spać spokojnie.

Krystalicznie czysty obraz
Ciesz się głębią barw zdjęć lub filmów oglądanych na większym ekranie dzięki przewodowi Orico. Wspierając rozdzielczość 4K@60Hz, zapewnia stabilne połączenie, jak również pozwala doświadczyć widoku obrazu wysokiej jakości. Wysokie odświeżanie przyda się podczas grania w gry mobilne na dużym ekranie. Dzięki połączeniu zasilania i transmisji video ten przewód to doskonały towarzysz dla mobilnych ekranów i tabletów.

Wytrzymałość i wygoda
Przewód posiada oplot z trwałego, odpornego na uszkodzenia polipropylenu. Dzięki zwiększonej elastyczności podłączysz urządzenia w dowolnej konfiguracji.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard USB | USB 20Gbps |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.7 cm |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 0.026 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Materiał tekstylny |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.