Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Orico Obudowa dysku 2,5'' USB-C 3.1 6Gbps czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obudowa dysku HDD i obudowa dysku SSD w jednym
Obudowa SATA ORICO-25PW1C-C3 jest kompatybilna z 2,5-calowymi dyskami SSD i HDD o grubości od 7 do 9,5 mm z interfejsem SATA 3.0 lub 2.0. To uniwersalne akcesorium ułatwiające przechowywanie danych i zabezpieczające nośnik pamięci przed działaniem czynników zewnętrznych.
Stworzona dla dysków o maksymalnej pojemności 6 TB
ORICO-25PW1C-C3 to obudowa dedykowana dla dysków o maksymalnej pojemności 6 TB. Taka pojemność wystarcza na zapisanie 12,5 tysiąca zdjęć wysokiej jakości, setek gier lub aż 1500 filmów Blu-ray! Przemień swój dysk w dysk przenośny, zgraj pliki z komputera i odtwórz je na konsoli, projektorze, telewizorze i innych urządzeniach!
Szybka obudowa ORICO-25PW1C-C3
Model wyposażono w gniazdo USB 3.1, które przesyła dane z prędkością do 6 Gb na sekundę. Do dysku dołączony jest solidnie wykonany 50-centymetrowy kabel USB-C/USB-C – z takim zestawem nawet największe pliki zgrasz w ekspresowym tempie!
Wygodny montaż bez użycia narzędzi
Zapomnij o dopasowywaniu śrubokrętów i dokręcaniu śrubek! Aby zamontować dysk w kieszeni, wystarczy jedynie odsunąć pokrywkę, zamontować dysk pinami w gnieździe i z powrotem ją zasunąć. Poprawnie zamontowany dysk nie przemieszcza się w kieszeni. Czynność ta nie zajmie więcej niż dwie minuty, a Ty możesz od razu zacząć korzystać z zasobów nośnika.
Funkcja auto sleep przedłuża żywotność nośników danych
W obudowie dysku ORICO-25PW1C-C3 zaimplementowano funkcję auto sleep. Oznacza to, że jeżeli dysk nie jest używany w ciągu ostatnich 10 minut, to przechodzi on w tryb czuwania. Taki model działania wydłuża żywotność dysku oraz ogranicza zużycie energii. Spokojnie, auto sleep to inteligentna funkcja – jeżeli w danym momencie wypoczywasz w wygodnym fotelu i oglądasz film z nośnika, to funkcja się nie uruchomi.
Estetyczny i solidnie wykonany
Kieszeń dysku ORICO-25PW1C-C3 dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, białym i niebieskim. Wysokiej jakości tworzywo ABS jest odporne na zarysowania i dobrze chroni wnętrze obudowy przed działaniem czynników zewnętrznych. Obudowa jest doskonale spasowana i hamuje przedostawanie się do kurzu, pyłów i innych zanieczyszczeń.
Najważniejsze cechy:
- Obudowa na dysk twardy HDD/SSD 2,5 cala o grubości 7 do 9,5 mm
- Współpracuje z dyskami HDD zgodnymi z interfejsem SATA 2.0 i 3.0 oraz SSD SATA 3.0
- Kieszeń ma port USB-C, w zestawie przewód o długości 50 cm USB-C do USB-C
- Transfer plików do 6 Gbps
- Pojemność dysku do 6 TB
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Obudowa |
| Złącza wewnętrzne | SATA |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Długość przewodu | 0.5 m |
| Złącze wyjściowe | Port USB-C |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Współpraca z systemami | Android |
| Beznarzędziowa obsługa | tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 0.098 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 164 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| W zestawie | Gąbeczka z klejem do ustabilizowania dysku w obudowie |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.