Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Orico Obudowa dysku M.2 NVMe USB-C 10 Gbps czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obudowa dysku SSD M.2 NVMe 10 Gbps
Obudowa M.2 Orico PWDM2-G2 jest świetnym sposobem na wykorzystanie dysku M.2 ze starego laptopa, lub dodatkową przestrzeń roboczą. Mostek M.2 jest kompatybilny z dyskami SSD M.2 NVMe (PCIe).
Maksymalna pojemność wspieranych dysków M.2 to 4 TB — wystarczająco, by mieć przy sobie np. w kieszeni, nawet kilkadziesiąt filmów w jakości Blu-ray.
Rozmiar nie ma znaczenia
Dyski M.2 są o wiele mniejsze od swoich 2,5-calowych odpowiedników – mają szerokość 22 mm i różne długości: od 30 do 80 mm. W obudowie zmieścisz dysk dowolnej długości dzięki umieszczonym na płytce otworom do zamontowania gumowego stabilizatora.
Dyski NVMe
Nowsze dyski oparte na protokole NVMe (magistrala PCIe) są znacznie szybsze — zależnie od wersji PCIe. Maksymalna szybkość przesyłania danych między komputerem a takim dyskiem zamontowanym w mostku Orico będzie wynosić 10 Gbps. Interfejs obudowy jest kompatybilny z dyskami NVMe z kluczem M oraz B+M.
Szybkie USB-C
Obudowa M.2 ma szybki port USB-C 10 Gbps i odpowiedni kabel o długości 30 cm w zestawie. Za pomocą tego przewodu podłączysz ją do laptopa czy komputera z portem USB-C, a także tabletu czy smarthpone'a. Jeśli chcesz podłączyć do komputera ze starszym portem USB-A, wystarczy skorzystać z odpowiedniej przejściówki.
Ekspresowy montaż
Dysk M.2 montuje się bez używania dodatkowych narzędzi — wystarczy, że odblokujesz zaślepkę u dołu obudowy, wysuniesz szufladkę i umieścisz dysk w porcie. Gumowe kołeczki, które są w zestawie, służą do ustabilizowania dysku wewnątrz obudowy. Na dysk nakłada się silikonowy termopad i metalowy radiator, które wspomagają odprowadzanie ciepła z mocno nagrzewających się dysków NVMe.
Materiały
Większość kieszeni na dysk jest wykonana z klasycznego aluminium. Część, która kryje płytkę PCB i chipset zrobiono z solidnego, odpornego na zarysowania PVC. Wymiary obudowy to tylko 3,5 na 12,5 cm, więc zmieścisz ja w kieszeni czy plecaku na laptopa.
TRIM i UASP
Chipset wspiera rozwiązanie technologiczne TRIM (ATA Data Set Management Command) i protokół UASP (USB Attached SCSI Protocol):
- TRIM informuje dyski SSD, które bloki danych są nieużywane, co pozwala na ich ponowne zapełnienie nowymi danymi.
- UASP urządzenie USB kolejkuje komendy wykonując kilka poleceń w jednym czasie.
W zestawie
W opakowaniu znajdziesz aluminiową obudowę M.2, 30-centymetrowy kabel USB-C 10 Gbps, silikonową podkładkę do zamontowania na dysku, metalowy radiator oraz instrukcję obsługi.
Najważniejsze cechy:
- Standard USB 3.2 Gen 2 10 Gbps
- Port USB-C
- Wspiera dyski NVMe/PCIe
- Wspiera dyski z kluczem M lub B+M
- Kolor: czarny
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Obudowa |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Złącza wewnętrzne | PCI-E |
| Złącza zewnętrzne | Port USB-C |
| Format dysku | M.2 |
| Interfejs dysku | PCI-E |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Zastosowanie | Przechowywanie danych |
| Współpraca z systemami | Android |
| Beznarzędziowa obsługa | tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 3.5 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 0.054 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 200 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Metalowy radiator |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |



Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.