Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Orico Obudowa dysku SATA 2,5'' USB-C 6Gbps kaseta
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Orico 2580C3-V1-BK-EP to czarna obudowa na dysk SATA 2,5" w kształcie kasety magnetofonowej. Design kieszeni nawiązuje do kultowych obecnie, a używanych powszechnie w latach 80. i 90. kaset magnetofonowych. Z drugiej strony urządzenie oferuje możliwości rodem z XXI wieku – złącze USB-C, duża szybkość przesyłania danych i kompatybilność z dużymi dyskami o pojemności nawet 6 TB!
Szeroka kompatybilność z nośnikami pamięci i systemami operacyjnymi
Obudowa dysku Orico w kształcie kasety może funkcjonować zarówno jako obudowa do dysku HDD ze złączem SATA 2.0 i 3.0, jak i obudowa do dysku SSD ze złączem SATA 3.0. Wykryje ją każdy popularny system operacyjny: Windows, Android, Linux oraz Mac OS.
Podpisz swoją kasetę tak jak dawniej!
Obudowa na dysk Orico dostarczana jest wraz z naklejkami, które możesz podpisać, jak tylko chcesz. Obudowę możesz również pozostawić czarną lub na przykład podpisać ją białym markerem!

Podłącz i używaj!
Kieszeń na dysk 2.5 Orico w kształcie kasety to urządzenie typu Plug&Play. Aby je uruchomić, nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Kabel dołączony jest w zestawie więc teraz pozostaje Ci już jedynie rozpocząć przesył danych w zawrotnym tempie 6 Gbps!
Po 10 minutach bezczynności obudowa przechodzi w stan uśpienia, co chroni dysk i zapinane na nim dane w razie upadku.
Podłącz do komputera, telefonu i innych urządzeń!
Obudowa łączy się z innymi urządzeniami za pośrednictwem uniwersalnego złącza USB-C. Oznacza to, że przy użyciu tego urządzenia możesz przemienić dysk SSD lub HDD w dysk przenośny i połączyć się z komputerem czy jakimkolwiek innym elektronicznym sprzętem obsługującym standard USB-A.
Beznarzędziowy montaż dysku w kasecie
Dysk w kasecie zamontujesz bez używania żadnych dodatkowych narzędzi – wystarczy odsunąć pokrywę kasety, a w części dolnej zamontować nośnik pamięci.
Pomysł na prezent
Obudowa na dysk 2.5 w kształcie kasety ucieszy każdego fana vintage i miłośnika nagrań na taśmie! To wyjątkowy prezent, który na długo zapadnie w pamięci – do środka możesz włożyć dysk z Waszymi wspólnymi wspomnieniami lub ulubioną muzyką!
Najważniejsze cechy:
- Szybkie USB-C 6 Gb na sekundę
- Kompatybilność ze wszystkimi dyskami w formacie SATA 2,5” o pojemności do 6 TB
- Unikalny wygląd
- 0,5 m przewód USB-C na USB-A w zestawie
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Obudowa |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Złącza wewnętrzne | SATA |
| Złącza zewnętrzne | Port USB-C |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Długość przewodu | 0.5 m |
| Zastosowanie | Przechowywanie danych |
| Złącze wyjściowe | Port USB-C |
| Współpraca z systemami | Android |
| Beznarzędziowa obsługa | tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 12.5 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 0.058 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 150 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| W zestawie | Gąbeczka z klejem do ustabilizowania dysku w obudowie |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.