Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Orico Obudowa dysku SSD M.2 NVMe 20 Gbps
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najważniejsze cechy:
- Złącze: USB-C 2 Gen2X2 (2000MB/s)
- Kompatybilna z dyskami w formacie M.2 NVMe PCI-E różnej długości
- Maksymalna pojemność: 4 TB
- Przepustowość: 20Gbps
- Przewód 30 cm 2w1 z wtykami typu C do C oraz C do USB-A
Obudowa do szybkich dysków SSD
Obudowę zaprojektowano z myślą o dyskach SSD PCI-E M.2 z protokołem NVMe. Pasują do niej dyski dowolnej długości: od 22x30, 22x42, 22x60 do 22x80. Maksymalna pojemność to aż 4TB danych, co jest porównywalne do np. 160 filmów w kinowej jakości BluRay z rozdzielczością 4K.
Dołączony przewód 2w1 o długości 30 cm z wtykami typu C do C oraz C do USB-A zapewnia ładowanie z Power Delivery o mocy do 60W, rozszerzając możliwości Twojego stanowiska pracy.
Szybko i sprawnie
Przepustowość 20Gbps pozwala na to, by cieszyć się szybkim dyskiem SSD, używając go do zarówno do rozrywki, jak i pracy. Standard USB3.2 Gen2X2 z prędkością do 2000MB/s sprawi, że oszczędzisz czas, korzystając z transferu o szybkości błyskawicy.
TRIM i UASP
Chipset wspiera rozwiązanie technologiczne TRIM (ATA Data Set Management Command) i protokół UASP (USB Attached SCSI Protocol):
- TRIM informuje dyski SSD, które bloki danych są nieużywane, co pozwala na ich ponowne zapełnienie nowymi danymi.
- UASP urządzenie USB kolejkuje komendy, wykonując kilka poleceń w jednym czasie.
Ochrona dysku
Obudowę wykonano z najwyższej jakości aluminium, które świetnie odprowadza ciepło z nagrzewającego się dysku SSD. Żebrowanie na pokrywie zwiększa powierzchnię radiacji, zwiększając efektywność. Solidnie wykonana, wytrzymała obudowa będzie służyć przez lata.
Dioda LED oinformuje o statusie dysku – zapala się, kiedy jest podłączony oraz gaśnie przechodząc do stanu uśpienia po 10 minutach.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Obudowa |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Złącza wewnętrzne | PCI-E |
| Złącza zewnętrzne | Port USB-C |
| Format dysku | M.2 |
| Interfejs dysku | PCI-E |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 0.3 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Ilość gniazd wyjściowych | 1 szt |
| Złącze wyjściowe | Port USB-C |
| Standard USB | USB 20Gbps |
| Współpraca z systemami | Android |
| Beznarzędziowa obsługa | nie |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Waga | 0.115 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 100 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.