Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Orico Organizer na kable, biały 30 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Powitaj porządek
Plączące przewody uniemożliwiają Ci komfortową pracę? Zobacz, jak łatwo zachować porządek z pojemnikiem na kable od Orico! Ten organizer doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w domu. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS, w biało – szarym kolorze wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Inteligentny design
Organizer jest zamykany profilowaną pokrywką, która pełni rolę podstawki na tablet, smartfon czy inne cienkie urządzenie. To praktyczne rozwiązanie doskonale sprawdza się, kiedy chcesz podładować swoje urządzenie, jednocześnie z niego korzystając, np. oglądając film. Proces ładowania umożliwia sześć otworów umieszczonych w nakładce. Pojemnik o długości 31 cm pozwala na umieszczenie ładowarek, hubów lub przedłużaczy o wielu slotach, co pozwala na stworzenie eleganckiego i praktycznego osobistego centrum ładowania. Trzy otwory umieszczone w ścianach organizera umożliwiają zarządzanie kablami według własnych potrzeb. Dodatkowe otwory w podstawie pojemnika ułatwiają odprowadzanie ciepła. Nie musisz martwić się o przegrzanie umieszczonych w pojemniku urządzeń. Silikonowe nóżki amortyzują przed wstrząsami i niechcianymi przesunięciami.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Etui / pokrowiec |
| Przeznaczenie | Do domu / biura |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 31 cm |
| Głębokość | 13.8 cm |
| Waga | 0.708 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 12 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.