Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Orico Organizer rzep do kabli, 1m, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Znakomity asystent w domu lub biurze
Uporządkuj wszelkiego rodzaju kable takie jak: kabel do przesyłu danych, kabel zasilający, kabel do myszki, kabel do klawiatury i wiele innych. Koniec kabli zaśmiecających twoje biurko.

Dzięki temu, że organizer jest wykonany z jednej strony z miękkiego materiału, a z drugiej strony mocnego rzepu ogranizer jest skuteczny i łatwy w użyciu

Możesz go skrócić
Łatwy do przycięcia rzep spełni twoje wszystkie potrzeby

Wytrzymały materiał
Rzep jest stworzony z super wytrzymałego materiału dzięki czemu jest odporny na wszelkiego rodzaju szarpnięcia i zalania
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Organizer |
| Dla urządzeń | Przewód |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 3.5 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Waga | 0.005 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 800 szt |
| Materiał zewnętrzny | Welur |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.