Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Podstawka pod laptop, składana, czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Składana podstawka pod laptopa
- Regulacja kąta nachylenia - 7 poziomów
- Lekka, ale wytrzymała konstrukcja
- Zrobiona z konstrukcyjnego tworzywa POM — wytrzymalsza niż powszechne ABS
W trosce o Twoje zdrowie
Zadbaj o komfort swojej pracy z laptopem dzięki podstawce od Orico! Praca przy biurku z laptopem często wiąże się z bólami kręgosłupa i nadgarstków. Wynika to z nieprawidłowej pozycji, jaką przyjmujemy. Podstawka pod laptop pozwala na umieszczenie ekranu na wysokości wzroku, co ułatwia przyjęcie zdrowej pozycji. Możesz wybrać idealny kąt dla siebie dzięki szerokiej, siedmiostopniowej regulacji wysokości od 22 do 150 mm.

Ekstremalna wytrzymałość
Podstawka jest wykonana z tworzywa konstrukcyjnego POM, polimeru charakteryzującego się bardzo wysoką wytrzymałością. Oparta na trójkątach konstrukcja, inspirowana kratownicami wytrzyma obciążenie do 50 kg. Rekomendujemy używanie podstawki z laptopami nie większymi niż 15,6 cala.

Składana
Ta podstawka jest składana, w pełnym znaczeniu tego słowa. W dwóch ruchach zredukujesz jej wymiary do zaledwie 5 cm szerokości. Taki podręczny, ergonomiczny stand pod komputer to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią pracować w kawiarni czy coworkingu.

Bezpieczeństwo komputera
Odpowiednio rozmieszczone, silikonowe podkładki zapobiegają ześlizgiwaniu się laptopa z podstawki. Z kolei podkładki zamontowane pod spodem standu zapobiegają przesunięciom i wstrząsom całej. Ażurowa konstrukcja pozwala na swobodny przepływ powietrza, co ułatwia chłodzenie procesora i kart graficznej.
Specyfikacja techniczna:
- Model: ORICO PFB-A24-BK
- Materiał: Silikon, tworzywo konstrukcyjne POM
- Kolor: czarny
- Waga: 180 g
- Zakres kąta nachylenia: 15° - 45°
- 7 poziomów regulacji wysokości
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Pozostałe |
| Dla urządzeń | Laptop |
| Przeznaczenie | Do domu / biura |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 27 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.