Wyszukiwarka
6 707,99 zł
5 453,65 zł
6 051,99 zł
4 920,32 zł
Producenci
Orico Przedłużacz USB-C 3.2 20Gbps, 4K, 100W, 1m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybki kabel USB-C Orico do zadań specjalnych i na co dzień!
1-metrowy, wielofunkcyjny kabel USB marki Orico z prostymi końcówkami CY32-12-BK umożliwia wygodne łączenie akcesoriów z komputerem, tabletem czy smartfonem, szybki przesył danych oraz ekspresowe ładowanie baterii! Przepustowość wynosząca 20 Gb na sekundę umożliwia szybkie przesyłanie nawet bardzo dużych plików. Zgrywanie zdjęć z telefonu, przenoszenie danych na dysk przenośny czy jakikolwiek inny rodzaj pamięci zewnętrznej, nigdy jeszcze nie było tak szybkie, proste i wygodne!
Solidny kabel USB-C – szybkie ładowanie MacBooka i innych kompatybilnych urządzeń
Zapomnij o powolnym ładowaniu smartfona! Kabel szybkiego ładowania USB-C Orico 3.2 Gen2*2 w ekspresowym tempie zasili baterię każdego telefonu, tableta, MacBooka, powerbanku, głośnika czy innego sprzętu! Połączenie niniejszego kabla z jakąkolwiek ładowarką quick charge umożliwia ładowanie kompatybilnego urządzenia z mocą nawet 100 W (20V/5A).
Przedłużacz USB-C do zdalnego biura – kompatybilny z każdym sprzętem USB-C
Podłącz hub USB, słuchawki, projektor czytnik kart pamięci i inne urządzenia gdzie tylko chcesz – szybki przewód USB-C Orico to akcesorium niezastąpione w mobilnym biurze! Czasem zdarza się, że kabel starszej generacji nie chce współpracować z nowym sprzętem, co jest o tyle problematyczne, że pracując zdalnie, nie zawsze mamy inny egzemplarz pod ręką. Dlatego warto postawić na niezawodny sprzęt i uniknąć takich problemów! Zgodność kabla z najnowszym standardem USB 3.2 Gen 2x2 sprawia, że współpracuje on zarówno z nowymi urządzeniami, jak i jest w pełni kompatybilny z tymi starszych generacji.
Estetyczny, niezawodny i solidnie wykonany
Przedłużacz USB Orico jest nie tylko szybki i niezawodny, lecz również estetyczny i solidnie wykonany! Większość jego powierzchni pokryto oplotem z polipropylenu, końcówki wykonano z wysokiej jakości stopu aluminium, we wnętrzu natomiast znajdziemy żyły z cynkowanej miedzi. Taka konstrukcja gwarantuje stabilne połączenie, wysoką elastyczność i zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Poznaj maksymalną moc urządzeń peryferyjnych!
Zobacz, jak szybko może działać Twój hub USB lub zewnętrzny dysk twardy! Jeżeli aktualnie urządzenia peryferyjne łączysz z komputerem przy pomocy kabla starszej generacji, to najprawdopodobniej nie jesteś w stanie poznać jego pełnej mocy. Dopiero połączenie huba z komputerem przy użyciu kabla o wysokiej przepustowości pozwoli Ci na uzyskanie najlepszych wyników przesyłu danych. Zapomnij o problemach z powolnym przegrywaniem plików i poznaj prawdziwe możliwości posiadanego sprzętu.
Informacje techniczne:
- Przewód USB-C męski-żeński
- Długość: 1 m
- Power Delivery 100W 20V/5A
- Wideo 4K@60Hz
- Elastyczny oplot, metalowe złącza
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przedłużacz (Extender) |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Dla urządzeń | Steam Deck |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.5 cm |
| Szerokość | 1.2 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Waga | 0.05 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 szt |
| Materiał zewnętrzny | Materiał tekstylny |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.