Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Orico Stacja klonująca 4*SATA 3,5'' USB 5Gbps
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Urządzenie Orico jest stacją do kopiowania dysków twardych. Stacja klonująca ORICO 6648US3-C-V1 kopiuje ogromne dane bez konieczności podłączania do komputera. Obsługuje nawet 4 dyski twarde naraz.

Duża pojemność
4 sloty na dyski SATA mogą obsłużyć aż 4 dyski o maksymalnej pojemności 8 TB każdy. W sumie daje to 32 TB danych — od Ciebie zależy, na co je przeznaczysz: archiwum zdjęć, filmów, czy projektów sprzed lat.

Klonowanie offline
Stacja dokująca na 4 dyski działa w dwóch trybach:
- PC — podłączona do komputera jako dodatkowa pamięć
- CLONE - kopiowania całego dysku 1. na pozostałe 3 podłączone nośniki bez podłączania do komputera. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Kompatybilność
Stacja obsługuje wszelkie dyski z interfejsem SATA I/II/III:
- HDD oraz SSD
- 2,5 oraz 3,5 cala
- o pojemności maksymalnie 8 TB
Tryb uśpienia
Po 5 minutach bezczynności stacja przełącza się w tryb uśpienia, co wydłuża życie dysków oraz oszczędza energię.

Standard USB
Port USB-B w standardzie USB 5 Gbps (wg wcześniejszego nazewnictwa USb 3.0/USB 3.1 Gen 1) zapewnia szybkie i płynne połączenie z komputerem. Niezbędny przewód USB-A na USB-B 3.0 długości 1 m jest dołączony do zestawu.

Solidne wykonanie
Prosta, nieprzekombinowana konstrukcja jest wykonana z matowego, trwałego ABS. Gumowe nóżki stabilizują obudowę na blacie. ORICO 6648US3-C-V1 to stacja dysków, która nadaje się do użytku domowego i profesjonalnego.

Hot swap
Podłączaj, odłączaj i wymieniaj dyski bez ponownego uruchamiania. Obudowa obsługuje technologię Plug and play oraz Hot Swap dla większej wygody użytkownika z zachowaniem bezpieczeństwa danych.

Wskaźnik LED
Diody LED pokazują, czy stacja jest uruchomiona oraz postęp kopiowania danych na kolejne dyski SATA.

Bezpieczne zasilanie
W zestawie znajduje się zasilacz 78 Watów, który jest wystarczająco mocny, by zapewnić sprawne działanie nawet 4 dużych dysków SATA 3,5". Urządzenie jest wyposażone w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i przeciw skokom natężenia prądu.

Wsparcie dla wielu systemów
Stacja dokująca 4*SATA działa z najpopularniejszymi systemami z taką samą wydajnością: WIndows, iOS czy Linux — szybki transfer 5Gbps.
W zestawie
W opakowaniu znajdują się:
- Stacja dokująca na 4 dyski SATA
- Zasilacz 12V / 6A
- Kabel USB 5Gbps o długości 1 m
- Instrukcja obsługi w języku angielskim
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Mostek / Stacja dokująca |
| Ilość obsługiwanych dysków | 4 szt |
| Złącza wewnętrzne | SATA |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Przechowywanie danych |
| Ilość gniazd wyjściowych | 2 szt |
| Złącze wyjściowe | Port USB-B |
| Współpraca z systemami | Linux |
| Beznarzędziowa obsługa | tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 21.7 cm |
| Głębokość | 14.2 cm |
| Waga | 0.985 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Rozporządzenie Data Act | Orico - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.