Wyszukiwarka
6 966,99 zł
5 664,22 zł
4 920,00 zł
Cena regularna:
6 050,00 zł
4 000,00 zł
Cena regularna:
4 918,70 zł
Producenci
Orico Uchwyt montażowy na dysk SATA 2,5'' alu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Sanki montażowe do umieszczenia dysku SATA 2,5" w obudowie komputera stacjonarnego.
Najważniejsze cechy:
- Pasuje do dysków SSD i HDD
- Wykonana z grubego aluminium
- Śrubki w zestawie

Zwiększ przestrzeń magazynową
Zazwyczaj w obudowie komputera znajduje się kilka slotów na napędy optyczne, z których większość nie jest wykorzystywana. Ta kieszeń na dysk twardy pozwala zainstalować dysk IDE / HDD / SSD o rozmiarze 2.5 cala w miejscu napędu optycznego, rozszerzając przestrzeń magazynową i efektywnie wykorzystując dostępne miejsce.

Otwory wentylacyjne
2-milimetrowa, solidna ramka z aluminium z otworami zapewnia dobrą wentylację dla dysku twardego.

Dla majsterkowiczów
Prosta w montażu ramka ułatwia umieszczenie mniejszego dysku 2,5-calowego w slocie na dysk SATA 3,5". Wszystkie potrzebne śrubki są w zestawie.

Stabilna konstrukcja, doskonały materiał
2-milimetrowej grubości blacha o stabilnej konstrukcji zachowuje kształt nawet w wysokiej temperaturze. Lakierowana proszkowo na czarno, doskonale pasuje do wnętrza komputera.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt |
| Złącza wewnętrzne | SATA |
| Format dysku | 2.5'' |
| Interfejs dysku | SATA |
| Zastosowanie | Przechowywanie danych |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 9.2 cm |
| Szerokość | 1.3 cm |
| Głębokość | 10.2 cm |
| Waga | 0.1 kg |
| Dane producenta | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.ChRLShenzhen518112Jihua Street F19 14AShenzhen ORICO Import & Export Trading Co. Ltd.supports@orico.com.cn +8675525196059 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.orico@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 120 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Śrubki |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.