Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
QNAP QM2-2P410G2T
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model QM2-2P410G2T umożliwia łatwe dodanie dysków SSD M.2 NVMe i funkcji łączności 10GbE RJ45 do serwera QNAP NAS bez konieczności instalacji sterownika. Model QM2-2P410G2T jest wyposażony w kontroler Broadcom® z interfejsem PCIe 4.0, zapewniając wyższą prędkość przesyłu danych, co przyczynia się do większych prędkości obliczeniowych i dostępu do danych.

Eliminacja „wąskich gardeł” wydajności
Urządzenie QM2-2P410G2T zwiększa wydajność, umożliwiając dodanie dysków SSD M.2 PCIe Gen4 NVMe. Karty te nie zajmują wnęk na dyski 3,5-calowe, co pozwala zmaksymalizować zarówno pojemność pamięci, jak i wydajność.
- Dyski M.2 SSD* można zainstalować (bez konieczności używania narzędzi) w celu utworzenia puli pamięci podręcznych lub woluminu automatycznego warstwowania.
- Możliwość włączenia pamięci podręcznej SSD, zwiększającej wydajność, i optymalizacji wydajności pamięci masowej dzięki technologii Qtier**.
- Zapewnia łączność 10GBASE-T i wsteczną kompatybilność z 5GbE/2,5GbE/1GbE/100MbE.
- Czujniki termiczne M.2 SSD umożliwiają monitorowanie temperatury M.2 SSD w czasie rzeczywistym.
- Cichy moduł chłodzenia (radiator i inteligentny wentylator) minimalizuje ryzyko przegrzania i pozwala utrzymać stale wysoką wydajność.
- Wskaźniki LED do monitorowania stanu M.2 SSD.

Środowiska sieciowe 10GbE przygotowane na przyszłość
Model QM2-2P410G2T jest wyposażony w dwa wielogigabitowe porty sieciowe 10GBASE-T (10G/5G/1G/100M), pozwalające zmodernizować serwer QNAP NAS do środowiska wysokiej prędkości 10GbE na potrzeby zadań wymagających dużej przepustowości. Korzystając z różnych przełączników 10GbE firmy QNAP, możesz w łatwy sposób zmodernizować środowisko sieciowe do środowiska wysokiej prędkości.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Pozostałe |
| Złącza zewnętrzne | Wbudowane porty 10GbE |
| Wysokość | 18.7 cm |
| Szerokość | 6.89 cm |
| Głębokość | 1.94 cm |
| Waga | 0.25 kg |
| Dane producenta | QNAP Systems Inc.TajwanNew Taipei City2213F. No.22 Zhongxing Road Xizhi DistrictQNAP Systems Inc.contact.eu@qnap.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | QNAP GmbHNiemcyWillich47877Karl-Arnold-Straße 26QNAP GmbHcontact.eu@qnap.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.