Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Rampage BLINK myszka gamingowa przewodowa USB, 12800 DPI, RGB, sensor optyczny, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Rampage myszka gamingowa przewodowa USB, 12800 DPI, RGB, sensor optyczny, biała
Teraz możesz zmieniać wygląd myszy w zależności od swojego nastroju i potrzeb – oto Rampage BLINK WHITE, czyli mysz komputerowa z wymienną obudową typu plaster miodu! Doskonale leży w dłoni i sprawdzi się zarówno w biurze, jak i po godzinach kiedy dajesz się pochłonąć cyfrowej rozgrywce. W mgnieniu oka przeniesie na ekran każdy Twój ruch, dzięki czemu zdobędziesz przewagę nad każdym rywalem!
Ergonomiczny design – ta myszka gamingowa idealnie leży w dłoni, a praca z nią nie męczy nadgarstków nawet w przypadku wielogodzinnego używania.
Dwa klawisze makro – zapisuj sekwencje klawiszowe na przyciskach myszki i w ten sposób zadawaj serie ciosów za jednym kliknięciem.
Szybki czas reakcji – rozdzielczość myszki to aż 12800 DPI, dlatego błyskawicznie zareaguje ona na każdy Twój ruch nawet na dużym ekranie.
Podświetlanie RGB – biała mysz komputerowa Rampage BLINK jest podświetlana diodami LED RGB.
Wymienne obudowy – gładka obudowa sprawdzi się na co dzień, a obudowa typu plaster miodu zmienia wygląd myszki na typowo gamingowy.

Stworzona z myślą o wygodzie użytkownika
Biała mysz gamingowa BLINK została w każdym calu zaprojektowana z myślą o wygodzie używania. Jest tak wyprofilowana, aby użytkownik nie doświadczył problemu bolących nadgarstków. Otwory w kształcie plastra miodu znajdujące się na wymiennej obudowie zwiększają cyrkulację powietrza pomiędzy dłonią a obudową myszki, co znacznie poprawia komfort używania w trakcie dłuższych sesji. Mysz waży około 85g, dzięki czemu użytkownik może nią swobodnie operować przy niskim nakładzie siły.

Szybka myszka gamingowa
Model nosi nazwę BLINK nie przez przypadek – BLINK z języka angielskiego oznacza mrugnięcie, a tak się składa, że mysz ta każdy ruch i kliknięcie rejestruje w mgnieniu oka! To mysz dla wytrawnych graczy, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczą się milisekundy. Dzięki rozdzielczości na poziomie 12800 DPI mysz działa szybko zarówno na monitorze komputerowym, jak i na obrazie z projektora czy dużym telewizorze. Przycisk do zmiany DPI znajduje się na spodzie myszki.

Mysz komputerowa RGB
BLINK to biała, przewodowa myszka gamingowa podświetlana diodami LED RGB – ich światło tworzy mieniącą się różnymi kolorami łunę, ale nie rozprasza uwagi gracza. Dopasowanie intensywności świecenia diod to w przypadku tego modelu przemyślany zabieg. Rampage to firma stworzona przez graczy i oferująca sprzęt produkowany właśnie z myślą o graczach.

Klawisze makro
Podświetlana mysz komputerowa BLINK została wyposażona w dwa klawisze makro, którym możesz przysposobić dowolną kombinację klawiszową. Dzięki tej funkcji szybciej spacyfikujesz każdego potwora w grach RPG, zrobisz unik i odskoczysz na bezpieczną odległość w platformówkach lub sklonujesz komórki w arkuszu kalkulacyjnym – i to wszystko dosłownie za jednym kliknięciem.

Najważniejsze cechy:
- 6-klawiszowa myszka gamingowa,
- dwa klawisze makro,
- rozdzielczość 12800 DPI,
- podświetlanie LED RGB,
- wymiary: 124 x 62 x 30 mm,
- długość kabla: 1.8 m,
- wymienne obudowy – tradycyjna (gładka) lub plaster miodu.
Kompatybilność:
- Windows XP/Vista/7/8/10/11.
Zestaw zawiera:
- mysz gamingowa.
- instrukcja obsługi.
- karta gwarancyjna.
Oprogramowanie do tej myszki znajdziesz pod tym odnośnikiem -> KLIK
Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 12.4 cm |
| Szerokość | 6.2 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Waga | 0.112 kg |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj podświetlenia | RGB wielokolorowe |
| Rozdzielczość sensora | 12800 dpi |
| Rodzaj sensora | Optyczny |
| wariant_kolor_gaming | Rampage BLINK |
| Typ urządzenia | Przewodowe |
| Maksymalne przyśpieszenie | 20G |
| Częstotliwość próbkowania | 1000 Hz |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Łączność | Przewodowa |
| Częstotliwość próbkowania myszy | 1000 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość sensora | 12800 dpi |
| Pooling rate myszy | 1000 Hz |
| Częstotliwość odpytywania | 1000 Hz |
| Rozporządzenie Data Act | Rampage - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.