Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Rampage BLITZ Podkładka gamingowa pod mysz RGB LED 252x328x3 mm czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Używanie myszy komputerowej bez podkładki potrafi znacznie utrudnić pracę, zabawę, ograniczyć przyjemność z korzystania, a nawet uniemożliwić korzystanie z myszki. Dlatego podświetlana podkładka pod myszkę została stworzona właśnie z myślą o graczach i każdym, kto ceni sobie wygodę z korzystania z komputera!
Idealna na stanowisko gamingowe
Sprzęt gamingowy cechuje się tym, że mieni się wielokolorowym światłem emitowanym przez diody LED – teraz możesz uwydatnić ten efekt! Boki podkładki pod myszkę Rampage emitują światło, które z jednej strony nie rozprasza ani nie drażni wzroku, z drugiej natomiast sprawia, że przemienisz swoje biurko w nowoczesne stanowisko pracy lub grania!
Antypoślizgowa podkładka pod mysz
Spód podkładki pod mysz komputerową został pokryty warstwą antypoślizgową, dlatego podkładka nie przesuwa się po blacie w trakcie używania.
Wierzch przyjemny w dotyku
Wierzchnia strona podkładki została pokryta przyjemną w dotyku tkaniną z tworzywa sztucznego o gęstym splocie. Taki materiał nie zaburza pracy sensora optycznego myszki, dlatego na tej podkładce może ona pracować z maksymalną dokładnością, i wydajnością co jest niezwykle istotne dla wytrawnych graczy i osób wykonujących zaawansowane projekty graficzne.
Najważniejsze cechy:
- wymiary: 252x328x3 mm,
- antypoślizgowy spód,
- podświetlanie LED,
- waga 170 gram,
- możliwość zmiany trybów świecenia
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.3 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 7.8 cm |
| Waga | 0.178 kg |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj podświetlenia | RGB wielokolorowe |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | Nylon |
| Rozporządzenie Data Act | Rampage - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.