Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Rampage Głośniki RMS 2.0 RGB 30dB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Rampage RMS-X9 to małe, solidnie wykonane głośniki gamingowe. Sprawdzą się nie tylko na stanowisku gamingowym, ale również w biurze czy innych pomieszczeniach. Ze względu na niewielkie gabaryty możesz je zabrać wszędzie ze sobą. Ich podświetlane membrany emitują szczegółowy dźwięk – dzięki nim wyniesiesz doznania czerpane z cyfrowej rozrywki na jeszcze wyższy poziom!
- Głośniki gamingowe 2.0
- Moc 2x3W
- Pasmo przenoszenia 160Hz – 240KHz,
- 2,5-calowe membrany
- Estetyczny design
- Podświetlane membrany
- Małe i lekkie – zmieszczą się w plecaku
Szerokie pasmo przenoszenia
Jak na tak małe głośniki dla graczy, Rampage RMS-X9 cechują się naprawdę szerokim pasmem przenoszenia, które wynosi od 160Hz do 240Khz. Teraz usłyszysz każdą spadającą łuskę w grze!
Wysoka jakość wykonania
Głośniki USB RMS-X9 zostały wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – grille na ich froncie są wyprodukowane z metalu pokrytego grubą powłoką czarnej farby.
Podświetlane membrany
Podświetlane membrany głośników rezonują z dźwiękiem, tworząc w ten sposób grę świateł w Twoim pomieszczeniu.
Bass reflex z przodu
W modelu RMS-X9 bass reflex umieszczono we frontowej części – dzięki takiemu rozwiązaniu niskie tony stają się lepiej słyszalne nawet na tak małych głośniczkach.
Wygodna regulacja głośności
Głośność kolumn możesz regulować przy użyciu pokrętła umieszczonego w dolnym froncie głównego głośnika.
Najważniejsze cechy:
- Waga: 700 gramów,
- Wymiary każdej kolumny: 82 mm x 102 mm x 185 mm,
- Moc RMS: 3W,
- W zestawie kabel USB,
- Kolor: czarny,
- Materiał: tworzywo sztuczne i metal.
Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyk audio 3.5mm |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Waga | 0.675 kg |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj głośników | 2.0 |
| Rodzaj podświetlenia | RGB |
| Poziom głośności | 30 dB |
| Moc głośników | 6 W |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| Rozporządzenie Data Act | Rampage - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.