Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Rampage Klawiatura Mechaniczna PLOWER K60 Blue Switch Czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Klawiatura mechaniczna Rampage Plower K60
Jest solidnie wykonana i zaprojektowana z myślą o Twojej wygodzie podczas długich i wymagających sesji gamingowych. Jej podświetlane klawisze zareagują na każde Twoje kliknięcie, a dodatkowo spakujesz ją do każdej torby czy plecaka. Klawiatura gamingowa Rampage została stworzona przez graczy dla graczy – to produkt, który spełni oczekiwania każdego fana gamingu.

Mechaniczna klawiatura gamingowa z przełącznikami RMP blue switch
W mechanicznej klawiaturze Plower K60 zastosowano niebieskie przełączniki blue switch – ich unikalne cechy takie jak skok klawisza i dźwięk wydawany przy przyciśnięciu są cenione przez graczy na całym świecie. Feeling towarzyszący korzystaniu z klawiatury Rampage K60 jest nie do odtworzenia na jakiejkolwiek innej klawiaturze – trzeba po prostu zacząć jej używać, aby go poczuć.

Postaw na wygodę pracy i zabawy
Rampage K60 to klawiatura z podstawką pod nadgarstki, która da ukojenie Twoim dłoniom w trakcie długich godzin spędzonych przed komputerem. Podstawka nie jest zintegrowana – kiedy jej nie potrzebujesz, możesz ją schować i zaoszczędzić w ten sposób miejsce na biurku.

Przyciski, które zarejestrują każde kliknięcie
Anti Ghosting to technologia zastosowana w klawiaturze mechanicznej Rampage K60. Dzięki niej ta klawiatura dla graczy zareaguje na każde Twoje kliknięcie. To koniec z opóźnieniami czy brakami reakcji komputera na wciśnięty klawisz. Nareszcie możesz w pełni oddać się rozgrywce!

Klawiatura gamingowa dla wymagających
Wytrzymałość klawiszy do modelu Rampage K60 określono na 50 milionów kliknięć. Wymiary klawiatury dla graczy Rampage Plower K60 to zaledwie 290*120*39 mm dlatego akcesorium to bez problemu możesz zabrać ze sobą na LANa czy zawody gamingowe. 1,5-metrowy przewód z jednej strony umożliwia swobodne ustawienie klawiatury na blacie, z drugiej natomiast nie jest na tyle długi, aby plątał się niepotrzebnie pod biurkiem.

Najważniejsze cechy:
- podświetlanie LED,
- podstawka pod nadgarstek,
- niebieskie przełączniki mechaniczne,
- kabel USB 1,5 m,
- kompaktowe wymiary 290*120*39 mm.
Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Waga | 0.598 kg |
| Rodzaj podświetlenia | RGB Strefowe |
| Model przełącznika | RMP Blue |
| Rodzaj przełącznika | Mechaniczny |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | Eko-skóra |
| Rozporządzenie Data Act | Rampage - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.