Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Rampage Klawiatura Mechaniczna RADIANT K11 PUDDING RGB RED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Mechaniczna klawiatura gamingowa RADIANT z podświetleniem RGB i klawiszami pudding.
Wyposażona w przełączniki Outemu Red, idealnie dostosowuje się do potrzeb graczy. Dzięki zoptymalizowanym punktom aktywacji i wysokiej trwałości te przełączniki pozwalają na ekspresowe wykonywanie poleceń. Możesz być pewien, że nic nie spowolni Cię w trakcie rozgrywki!

Podświetlenie RGB LED i klawisze Pudding
Dzięki nowoczesnemu systemowi oświetlenia RGB klawiatura RADIANT K11 podkreśli atmosferę Twojego pokoju. Możesz wybrać animację, która pasuje do Twojego stylu spośród różnych kombinacji świetlnych. Klawiatura mechaniczna RADIANT K11 jest pionierem w swojej klasie i daje ogromne możliwości personalizacji.

Ergonomiczny design
Klawiatura RADIANT wyposażona została w stopki, które umożliwią Ci dostosowanie jej wysokości. RADIANT ułatwi Ci przyjęcie ergonomicznej pozycji przy komputerze. Dzięki temu nadgarstki nie będą się męczyć nawet przy długich sesjach przy komputerze.

Poczuj jakość mechanicznych przełączników
Klawiatura gamingowa RADIANT K11 to nie tylko wysoka jakość wykonania i podświetlenia, ale przede wszystkim dobrej jakości przełączniki dedykowane dla graczy. Dzięki zastosowaniu czerwonego przełącznika klawiatura sprawdzi się dobrze także przy codziennym użytkowaniu.

Dane techniczne
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Waga | 0.42 kg |
| Podświetlenie | tak |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj podświetlenia | RGB |
| Model przełącznika | Outemu Red |
| Rodzaj przełącznika | Mechaniczny |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Rozporządzenie Data Act | Rampage - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.