Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Rampage Mechaniczna Low Profile REBEL Red-switch biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Jest niezawodna, trwała i świetnie się prezentuje. Klawiatura gamingowa Rampage REBEL została zaprojektowana z dbałością o ergonomię, dlatego zdecydowanie sprawdzi się przy wielogodzinnych bataliach w grach komputerowych. Teraz już możesz zapomnieć o bolących nadgarstkach i powolnych kliknięciach – klawiatura dla graczy musi być przecież Twoim sprzymierzeńcem, a nie przeszkodą w grach!

Niskoprofilowe czerwone przełączniki
Mechaniczna klawiatura gamingowa Rampage Rebel została wyposażona w niskoprofilowe czerwone przełączniki – ich naciskanie to czysta przyjemność dla każdego gracza, który preferuje niskoprofilowe klawiatury. Dodatkowo świetnie sprawdzą się one w pracy biurowej.

Podświetlana klawiatura dla graczy
W konstrukcji klawiatury zastosowano diody LED, cechujące się wysoką żywotnością dlatego teraz możesz grać w gry nawet w totalnych ciemnościach. Ta klawiatura dla graczy jest nie tylko funkcjonalna, lecz również świetnie się prezentuje. Emitowane przez nią światło nie jest na tyle intensywne, aby rozpraszało gracza w trakcie rozgrywki, możesz też regulować intensywność podświetlenia. Dzięki szerokim możliwością kontroli podświetlenia klawiatura nada się zarówno do stanowiska gamingowego jak i biurowego. W klawiaturze zastosowany jest też aluminiowy top, co dodatkowo podkreśla jej unikatowy styl.

Przewód USB-A/USB-C
Klawiatura jest podłączana do komputera poprzez złącze USB-C. Wystarczy podpiąć do niego dołączony w zestawie kabel USB-A/USB-C – końcówkę USB-A podepnij do komputera i zacznij używać!

Anti Ghosting – czułe klawisze
Dzięki zastosowaniu Anti Ghostingu klawiatura Rampage Rebel zarejestruje każde naciśnięcie klawisza czy kombinację przycisków i to niezależnie od tego, jak szybko ją wykonasz. Żywotność przycisków klawiatury to aż 50 milionów kliknięć. Rampage Rebel to klawiatura do gier dla wymagających graczy, którzy preferują niski profil klawiszy. Jest wygodna w obsłudze, Podłącz klawiaturę Rampage Rebel już dziś i przenieś cyfrową rozrywkę na jeszcze wyższy poziom!

Najważniejsze cechy:
- podświetlanie LED,
- 68 klawiszy,
- klawiatura niskoprofilowa,
- czerwone przełączniki,
- kabel USB-C do USB-A 1,5 m,
- wymiary 31,5x10,5x2,8 cm.
Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk USB-A |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 31.5 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Waga | 0.42 kg |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj podświetlenia | RGB wielokolorowe |
| wariant_kolor_klawiatura | Rampage |
| Model przełącznika | Outemu Red |
| Rodzaj przełącznika | Mechaniczny |
| wariant_kolor_gaming | Rampage |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.