Wyszukiwarka
6 700,99 zł
5 447,96 zł
6 044,99 zł
4 914,63 zł
Producenci
Rampage Mysz GEAR-X 6400DPI RGB Macro 9 przycisków
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Mysz GEAR-X zarejestruje każdy Twój ruch szybciej, niż oponent mrugnie okiem. W jej makrach zapiszesz kombinacje klawiszowe, które dadzą Ci przewagę nad przeciwnikiem. Jest podświetlana diodami LED, więc będzie pod Twoją ręką nawet w egipskich ciemnościach. Rampage SMX-R115 to myszka gamingowa stworzona przez graczy dla graczy!

Postaw na swoją wygodę
Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaka myszka gamingowa sprawdzi się najlepiej w wielogodzinnych starciach w ulubionej grze to Rampage SMX-R115 jest doskonałym wyborem! Model cechuje się ergonomiczną formą o wymiarach 122x63x41 mm i waży 111 g – idealnie dopasowuje się do dłoni i nie męczy nadgarstków w trakcie nawet bardzo długich rozgrywek.

Mysz podświetlana diodami RGB
Rampage SMX-R115 to myszka gamingowa RGB, mieniąca się tysiącem kolorów w trakcie używania. Światło emitowane przez myszkę jest przyjemne, ale nie zakłóca uwagi w trakcie grania. Kolor oraz moc świecenia możesz dopasować do własnych potrzeb za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania.

Oprogramowanie do makr
Mysz została wyposażona w aż cztery klawisze makro, dlatego możesz przyporządkować do nich określone kombinacje klawiszowe. Dzięki funkcji makro możesz za jednym kliknięciem wykonywać złożone kombinacje ruchów w grach oraz na przykład przyspieszyć swoją pracę w programach biurowych. Klawisze makro znajdują się na obu bokach myszki, dzięki czemu są zawsze w zasięgu palców. Przy użyciu dołączonego oprogramowania możesz również zaprogramować pozostałe przyciski takie jak scroll czy prawy bądź lewy klawisz.

Mysz gamingowa dla wymagających graczy
Przewodowa myszka gamingowa Rampage SMX-R115 cechuje się bardzo szybkim czasem reakcji i wysoką precyzją. W myszy zastosowano przycisk DPI i czujnik optyczny SUNPLUS SPCP6651B o rozdzielczości 6400 DPI co pozwala na swobodną rozgrywkę nawet na bardzo dużym ekranie. Jej częstotliwość wynosi aż 1000 Hz – to mysz gamingowa dla wytrawnego gracza!

Najważniejsze cechy:
- rozdzielczość myszy 6400 DPI,
- częstotliwość 1000 Hz,
- kabel USB-A 1,6 m,
- obsługa makr,
- 8 przycisków programowalnych,
- podświetlanie LED RGB.
Oprogramowanie do tej myszki znajdziesz pod tym odnośnikiem - >KLIK<.
Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 6.5 cm |
| Waga | 0.111 kg |
| Podświetlenie | tak |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj podświetlenia | RGB wielokolorowe |
| Model przełącznika | Huano Micro |
| Rozdzielczość sensora | 6400 dpi |
| Rodzaj sensora | Optyczny |
| Prędkość śledzenia | 66 IPS |
| Typ urządzenia | Przewodowe |
| Maksymalne przyśpieszenie | 22,5G |
| Częstotliwość próbkowania | 1000 Hz |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Łączność | Przewodowa |
| Częstotliwość próbkowania myszy | 1000 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość sensora | 6400 dpi |
| Pooling rate myszy | 1000 Hz |
| Częstotliwość odpytywania | 1000 Hz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.