Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Rampage Mysz SPEAR V2 Full RGB 12800DPI 1kHz Makro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Myszka gamingowa Rampage SMX-G68 SPEAR wykorzystuje zaawansowany sensor Instant 825 o rozdzielczości 12800 DPI. Dzięki swojemu wyjątkowemu designowi zapewnia łatwość obsługi i doskonały chwyt. Specjalny projekt sprawia, że SPEAR różni się od innych myszek gamingowych. Dzięki unikalnemu designowi możesz łatwo dostosować ją do swoich osobistych preferencji! Mysz posiada wysokiej klasy podświetlenie LED.

Podświetlenie RGB LED
Myszka Rampage SPEAR wygląda stylowo dzięki podświetleniu RGB, ten produkt został zaprojektowany z najwyższą starannością, aby zadowolić Cię wizualnie. Przodująca w swojej klasie mysz gamingowa SMX-G68 stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem.

Natychmiastowe oprogramowanie do makr
Podczas pracy lub grania w gry, możesz łatwo programować makra. Ta funkcja może oszczędzić Ci wiele czasu. Dzięki makro możesz też dostosować DPI myszy do bardzo specyficznych poziomów. Możesz też wywoływać kombinacje klawiszy pod jednym przyciskiem.

Wygoda i ergonomia, z dedykacją dla graczy
Rampage SPEAR powstał od graczy dla graczy. Mysz została stworzona tak, żeby zapewnić Ci nieprzerwaną rozgrywkę. Precyzja, wygoda i przemyślany design - to właśnie Rampage SPEAR.

Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Waga | 0.124 kg |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj podświetlenia | RGB wielokolorowe |
| Model przełącznika | Huano Micro |
| Rozdzielczość sensora | 12800 dpi |
| Rodzaj sensora | Optyczny |
| Rodzaj podłączenia | Przewodowe |
| Prędkość śledzenia | 60 IPS |
| Typ urządzenia | Przewodowe |
| Maksymalne przyśpieszenie | 20G |
| Model sensora | Instant 825 |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Łączność | Przewodowa |
| Częstotliwość próbkowania myszy | 1000 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość sensora | 12800 dpi |
| Pooling rate myszy | 1000 Hz |
| Częstotliwość odpytywania | 1000 Hz |
| Rozporządzenie Data Act | Rampage - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.