Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Rampage NOVA M4 - myszka gamingowa bezprzewodowa, optyczna 4800 DPI RGB, czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Rampage NOVA M4 - myszka gamingowa bezprzewodowa, optyczna 4800 DPI RGB, czarna
Czarna bezprzewodowa mysz gamingowa Rampage NOVA M4-BLACK została stworzona z myślą o długiej i wymagającej rozgrywce. Na jednym ładowaniu działa aż do 90 godzin, świetnie leży w dłoni i w błyskawicznym tempie rejestruje każde kliknięcie i ruch dłoni. Wybierz czarną mysz gamingową Rampage NOVA M4 i na nowo odkryj przyjemność płynącą z cyfrowej rozgrywki!
Nie męczy nadgarstka – Rampage NOVA M4 to idealnie wyważona myszka, a praca z nią to czysta przyjemność!
Regulowana rozdzielczość DPI – dostosuj rozdzielczość myszki do aktualnych potrzeb i ciesz się wygodą rozgrywki na każdym ekranie.
Do 90 godzin pracy na baterii – ta mysz gamingowa ma naprawdę solidną baterię, która starcza nawet na 90 godzin rozgrywki!
Podświetlana mysz komputerowa – mysz bezprzewodowa NOVA M4 ma aż 14 trybów podświetlania RGB
Koniec z plączącym się kablem – wybierz szybką mysz bezprzewodową i zapomnij o problemie kabli plączących się na blacie biurka!

Stworzona z myślą Twojej wygodzie
Czarna mysz gamingowa NOVA M4 waży 95g i mierzy 125.4 x 65.3 x 39.8 mm, a jej bryłę wyprofilowano do kształtu, który idealnie leży w dłoni. Ta mysz gamingowa sprawdzi się nawet w trakcie wielogodzinnych starć gamingowych. To wygodna w obsłudze bezprzewodowa myszka, której używanie nie męczy nadgarstków.
Dostosuj rozdzielczość DPI do aktualnych potrzeb
Rozdzielczość standardowych myszy wynosi około 1000 DPI. W przypadku modelu NOVA M4 użytkownik może dostosować rozdzielczość myszy do własnych potrzeb w przedziale od 800 do 4800 DPI i przy przyspieszeniu 10G. Większa rozdzielczość myszy to krótszy czas reakcji, większa czułość i precyzja i możliwość gry nawet na bardzo dużym ekranie!

Stworzona z myślą o graczu
Myszka bezprzewodowa NOVA M4 ma siedem klawiszy funkcyjnych. Dzięki podświetlaniu RGB (działa w 14 trybach) mysz ta doskonale wpisuje się w nowoczesny design stanowiska gamingowego. Model M4 może na jednym ładowaniu działać aż do 90 godzin. Potem wystarczy połączyć ją z komputerem przy użyciu kabla USB-C i można kontynuować rozgrywkę, bo model ten może być używany również w trakcie ładowania!

Plug&Play!
Wystarczy, że podłączysz ją do gniazda USB w komputerze i od razu możesz zacząć jej używać! Mysz jest kompatybilna z systemami Windows, MacOS oraz Linux, a aby zacząć jej używać w podstawowym zakresie, nie musisz instalować żadnych dodatkowych sterowników.

Najważniejsze cechy:
- mysz gamingowa RGB,
- regulowana rozdzielczość (800-4800 DPI),
- przyspieszenie 10G,
- 14 trybów podświetlania RGB,
- siedem klawiszy,
- do 90 godzin używania na jednym ładowaniu,
- możliwość używania w trakcie ładowania,
- kolor: czarny.
Zgodność:
- komputery i laptopy z Windows/MacOS/Linux
Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Waga | 0.093 kg |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj podświetlenia | RGB wielokolorowe |
| Rodzaj sensora | Optyczny |
| Rodzaj podłączenia | Bezprzewodowe |
| wariant_kolor_gaming | Rampage NOVA |
| Prędkość śledzenia | 30 IPS |
| Typ urządzenia | Przewodowe i bezprzewodowe |
| Maksymalne przyśpieszenie | 10G |
| Czas pracy na baterii | Do 90 godzin |
| Dane przedstawiciela w EU | Dane podmiotu |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Łączność | Przewodowa i bezprzewodowa |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.