Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Rampage Podstawka Podkładka chłodząca pod laptopa 10-19" LED USB RGB cicha
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Wszechstronna i solidna
Rampage METAFOR to solidnie wykonana podstawka, z metalu i tworzywa. Dzięki zastosowanym materiałom użyjesz jej bezpiecznie nawet z dużymi urządzeniami. Podstawka chłodząca obsługuje laptopy o tak małej przekątnej jak 10 cali i o tak dużej przekątnej jak 19 cali! Prędkość dużych wentylatorów to 1000-1300RPM, a małych aż 1800-2100 RPM.

Ergonomia i komfort
Pozycja, w której pracujesz lub grasz na laptopie, może być niekomfortowa. Musisz się pochylać, żeby dobrze widzieć to, co dzieje się na ekranie. W takim przypadku warto zastosować podstawkę chłodzącą. Ta nie tylko chłodzi Twój sprzęt, ale pozwala też na znalezienie dogodnego ustawienia laptopa, tak żeby komfortowo używać go nawet przy długich sesjach.

Nie tylko praktyczna
Widzisz mnie? Podkładka METAFOR to nie tylko praktyczność użytkowania. Zastosowany wokół podkładki panel RGB doda klimatu każdej rozgrywce i sprawi, że stanowisko gamingowe będzie prezentowało się jeszcze lepiej.

Cisza i spokój
Słyszysz to? Możliwe, że tak, to twój gamingowy laptop, gotuje się. Podkładka jest zaprojektowana tak, żebyś mógł lepiej skupić się na grze, poziom głośności podstawki pomimo zastosowania 6 potężnych wentylatorów tłoczących powietrze z prędkością 63-85CFM to zaledwie 21-26dBA, robi wrażenie?

Dane techniczne
| Złącze 1 | Port USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-A |
| Długość przewodu | 0.6 m |
| Dla urządzeń | Laptop |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 1.184 kg |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj podświetlenia | RGB wielokolorowe |
| Poziom głośności | 26 dB |
| Rodzaj podłączenia | Przewodowe |
| Przepływ powietrza | 85 CFM |
| Prędkość obrotowa wentylatorów | 2100 RPM |
| Żywotność MTBF | 40000 h |
| Napięcie zasilające | 5 V |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Przewód USB-A |
| Rozporządzenie Data Act | Rampage - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.