Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Rampage Słuchawki K60 DROP Plus 7.1 USB-C Mikrofon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Doświadcz doskonałego dźwięku 360º dzięki Rampage DROP PLUS. Te niesamowite słuchawki gamingowe z 50-milimetrowymi przetwornikami nie tylko zapewniają bogate i przyjemne wrażenia, ale również pozwalają Ci precyzyjnie określić źródło dźwięków, umożliwiając rywalizację na najwyższym poziomie. Kroki, kopnięcia, eksplozje... Teraz usłyszysz każdy detal.

Stylowy design
Słuichawki przewodowe Rampage DROP PLUS to nie tylko doskonałe brzmienie, ale także stylowy design z czerwonym podświetleniem LED. Starannie zaprojektowane, aby zaspokoić Twoje potrzeby zarówno wizualne, jak i dźwiękowe, DROP PLUS stanie się niezastąpionym towarzyszem każdej rozgrywki.

Wszechstronne słuchawki gamingowe
RM-K60 DROP PLUS to kompletny zestaw słuchawkowy 7.1 Surround All-in-One z wyjściami USB Typ-C i 3,5 mm. Dzięki bogatej zawartości opakowania połączysz słuchawki zarówno z komputerem stacjonarnym, laptopem, jak i Playstation 4 czy Xboxem. W celu osiągnięcia najlepszej jakości dźwięku i komfortu użytkowania zaleca się podłączenie słuchawek za pomocą załączonego kabla USB-A - USB-C.

Super solidne
Słuchawki Rampage DROP PLUS zostały starannie zaprojektowane z myślą o trwałości i wygodzie użytkowania. Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewnia stabilność i wytrzymałość, a skórzane poduszki nauszne gwarantują komfort nawet podczas długich sesji grania. Ich duża powierzchnia i miękki, skóropodobny materiał izolują dźwięki z otoczenia, zapewniając Ci niezakłócone wrażenia dźwiękowe.

Odłączany mikrofon
Dodatkowo mikrofon Rampage DROP PLUS, wyposażony w funkcję redukcji hałasu, jest możliwy do odłączenia i regulacji, co pozwala Ci dostosować go do własnych potrzeb i preferencji.

Odkryj nowy wymiar komfortu i jakości dźwięku z Rampage DROP PLUS - idealnym towarzyszem każdego gracza, który ceni sobie doskonałą jakość i niezawodność.

Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyk audio 3.5mm |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Dla urządzeń | Xbox |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 22.5 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Głębokość | 9.5 cm |
| Waga | 0.36 kg |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Odłączany mikrofon | tak |
| Czułość słuchawek | 118 dB |
| Czułość mikrofonu | 42 dB |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | Metal |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.