Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Rampage Słuchawki R36 DROP 7.1 z mikrofonem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Rampage R36 DROP to słuchawki przewodowe z najwyższej jakości dźwiękiem przestrzennym. Zastosowana technologia dźwięku 7.1 pozwoli Ci usłyszeć każdy krok Twojego przeciwnika. Dzięki technologii redukcji hałasu możesz w 100% skupić się na rozgrywce.

Dźwięk 360 stopni
Nic Cię nie zaskoczy! Dzięki tym słuchawkom usłyszysz przeciwników, niezależnie od tego, z której strony będą atakować. Przetwornik o wielkości 50 mm zapewni Ci krystaliczny dźwięk odwzorowujący otoczenie gry.

Komfortowe rozwiązania
Słuchawki przewodowe Rampage K36 DROP to nie tylko materiały i dźwięk wysokiej klasy. Nauszniki są dodatkowo perforowane, zapewniając komfort nawet przy długich sesjach grania, czy słuchania muzyki. Zestaw został zaprojektowany w taki sposób, żeby redukować hałas otoczenia, a mikrofon pozwoli Ci na swobodną komunikację z drużyną.

Skup się na rozgrywce!
W trakcie gry nic nie może Cię rozpraszać, w tych słuchawkach zastosowany został dodatkowy pilot na kablu umożliwiający szybką kontrolę głośności, wyciszenia mikrofonu i dźwięku. Kabel został dodatkowo opleciony, aby zestaw był solidny i trwały.

Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyk audio 3.5mm |
| Dla urządzeń | Playstation 4 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 21 cm |
| Waga | 0.36 kg |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Odłączany mikrofon | tak |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Średnica membrany | 50 mm |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.