Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Rampage Słuchawki X-CATTY 7.1 RGB z mikrofonem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Dźwięk 360º
Doświadcz fenomenalnego dźwięku 360º dzięki Rampage RM-K91 X-CATTY. Te niesamowite słuchawki z 50 mm przetwornikiem odtwarzają muzykę na topowym poziomie, ale także pozwolą ci dowiedzieć się, skąd dochodzą dźwięki w trakcie gry, umożliwiając ci rywalizację na najwyższym poziomie.

Wysokiej jakości podświetlenie
Wyglądaj stylowo dzięki słuchawkom z podświetleniem RGB LED, Rampage RM-K91 X-CATTY. Zostały zaprojektowane starannie i z dbałością o szczegóły. Wyróżniając się w swojej klasie, RM-K91 X-CATTY stanie się niezbędnym elementem twojego zestawu.

Solidne wykonanie
Rampage RM-K91 X-CATTY, wytrzymałość i niezawodność są gwarantowane dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów i zaawansowanym testom. Możesz ich używać na wielu platformach, takich jak PC, MAC, PS4, urządzenia mobilne i tablety.

Dbałość o komfort
Słuchawki zaprojektowane zostały tak, żeby nie tylko wyglądać świetnie, ale też dawać komfort użytkownikowi. Na nausznikach znajduje się miękki materiał, dzięki któremu słuchawki będą Ci pasować doskonale. Dzięki specjalnie dostosowanej wielkości słuchawek te sprawdzą się nawet w trakcie długich sesji przy komputerze.

Dane techniczne
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Dla urządzeń | Playstation 4 |
| Kolor | Różowy |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Głębokość | 10.5 cm |
| Waga | 0.324 kg |
| Pasmo przenoszenia | 15 Hz - 20000 Hz |
| Impedancja | 16 Ω |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Średnica membrany | 50 mm |
| Wbudowany mikrofon | tak |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj podświetlenia | RGB |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| Rozporządzenie Data Act | Rampage - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.