Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Rampage VORTEX M1-WHITE - myszka gamingowa bezprzewodowa, optyczna 4800 DPI RGB, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Rampage VORTEX M1-WHITE - myszka gamingowa bezprzewodowa, optyczna 4800 DPI RGB, biała
Szybkość i precyzja są bardzo istotne dla każdego gracza – i właśnie dlatego powstała mysz gamingowa VORTEX M1-WHITE, która w błyskawicznym tempie przeniesie każdy Twój ruch do świata cyfrowej rozgrywki. Zobacz, jak dużą przewagę zdobędziesz nad przeciwnikiem dzięki możliwości reagowania na jego posunięcia szybciej niż kiedykolwiek wcześniej – oto bezprzewodowa mysz, która sprawdzi się na każdym nowoczesnym stanowisku gamingowym, a do tego mieni się szeroką gamą kolorów RGB!
Mysz bezprzewodowa – zapomnij o problemie kabli plączących się na biurku.
Potężna bateria – ta bezprzewodowa myszka gamingowa może działać aż do 90 godzin na jednej baterii.
Regulowana rozdzielczość DPI – dostosuj rozdzielczość DPI do własnych potrzeb i graj wygodnie zarówno na małym, jak i wielkim ekranie.
Podpinany kabel USB – podepnij myszkę kablem USB do komputera i graj w trakcie ładowania.
Podświetlanie RGB – do Twojej dyspozycji jest aż 14 opcji wielokolorowego podświetlania myszy.
Ergonomiczny design – używanie tej myszki nie męczy dłoni nawet przy wielogodzinnej sesji.

Stworzona z myślą o wielogodzinnej sesji gamingowej
Bryła myszy VORTEX M1-WHITE została zaprojektowana w taki sposób, aby idealnie leżała w dłoni – dlatego właśnie praca z tą myszką jest tak wygodna, a użytkownik nie odczuwa bólu nadgarstka w trakcie wymagającej, wielogodzinnej rozgrywki. Ta mysz dla graczy wyróżnia się wyszukanym designem, którym idealnie wpisuje się w aranżację nowoczesnego stanowiska gamingowego.

Dopasuj rozdzielczość myszy do własnych potrzeb
Im większa rozdzielczość DPI myszy, tym lepiej pracuje się z nią na dużym ekranie. Dlatego mysz gamingowa VORTEX M1 została wyposażona w opcję dostosowania rozdzielczości myszy do potrzeb użytkownika – możesz modyfikować ją w przedziale od 1200 do 4800 DPI. Najwyższa opcja umożliwia komfortowe granie na dużym ekranie. Dodatkowo, przyspieszenie tej myszy wynosi aż 10G, dzięki czemu każdy Twój ruch zostanie jeszcze szybciej odzwierciedlony w wirtualnym świecie!

Podświetlanie diodami RGB
Mysz jest podświetlana diodami RGB, które mogą emitować łunę światła w jednym z 14 trybów. Teraz możesz dostosować tryb świecenia myszy do własnego nastroju lub rodzaju gry. Opcja ta pozwala również na spersonalizowanie działania myszy przy stanowiskach, z których korzysta kilku graczy.

Podłącz i używaj
Aby zacząć używać tej myszy w podstawowym zakresie, nie musisz instalować żadnych dodatkowych sterowników. Wystarczy, że podepniesz jej odbiornik do gniazda USB w komputerze i gotowe.

Najważniejsze cechy:
- mysz gamingowa RGB,
- regulowana rozdzielczość (1200-4800 DPI),
- przyspieszenie 10G,
- 14 trybów podświetlania RGB,
- siedem przycisków,
- do 90 godzin używania na jednym ładowaniu,
- możliwość używania w trakcie ładowania,
- kolor: biały.
Zgodność:
- komputery i laptopy z Windows/MacOS/Linux
Dane techniczne
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Dla urządzeń | Komputer stacjonarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Waga | 0.091 kg |
| Podświetlenie RGB | tak |
| Rodzaj podświetlenia | RGB wielokolorowe |
| Rozdzielczość sensora | 4800 dpi |
| Rodzaj sensora | Optyczny |
| wariant_kolor_gaming | Rampage VORTEX M1 |
| Prędkość śledzenia | 30 IPS |
| Typ urządzenia | Przewodowe i bezprzewodowe |
| Maksymalne przyśpieszenie | 10G |
| Czas pracy na baterii | Do 90 godzin |
| Dane producenta | Segment Bilgisayar Dis Tic. Ltd. StiTurcjaIstanbuł34555Deliklikaya Mh Fersah 136destek@segment.com.trwww.segment.com.tr |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Konsorcjum Fen sp. z o. o.PolskaPoznań60-415Czarnkowska 13Konsorcjum Fen sp. z o. o.rampage@fen.plhttps://b2b.fen.pl/+48 616690700 |
| Materiał zewnętrzny | ABS |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Łączność | Przewodowa i bezprzewodowa |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.