Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-ANT13-360 | Antena 360 ° do RG-AirMetro550G-B, 5GHz, IP55, 360 °, do 2km, do 13dBi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-ANT13-360, Antena dookólna 360° do mostków bezprzewodowych serii RG-AirMetro
WISP, CCTV, miasto, droga miejska, fabryka itp

Najważniejsze cechy:
- Wybór spośród trzech anten dla różnych scenariuszy
- Stopień ochrony IP55 dla trudnych warunków środowiskowych
- Kompleksowe zarządzanie w chmurze upraszcza podróż użytkownika
Idealne dopasowanie do różnych urządzeń i scenariuszy

Szybkie parowanie
Parowanie jednym dotknięciem w 30 sekund

Anteny
Trzy modele anten do wyboru, dostosowane do różnych zastosowań
![]() |
![]() |
![]() |
||
|
RG-ANT20S-90 5 GHz, 20 dBi |
RG-ANT16S-120 5 GHz, 16 dBi |
RG-ANT13-360 5 GHz, 13 dBi |

PTMP
Do 32 łączy PTMP

WISP
Szeroki zasięg bez połączeń światłowodowych

CCTV
Doskonałość w przystępnej cenie i płynny nadzór

AI Heatmap dla Bridge
Prawdziwy towarzysz przygód na świeżym powietrzu

Narzędzie do precyzyjnego ustawiania, optymalizacja sygnału w krótkim czasie.
Twój przewodnik pozwalający na oszczędność czasu

Skanowanie widma i optymalizacja łącza
Przewodnik Thumbs-Up

Chmura, ułatwi Ci prowadzenie działalności
- All-in-One-Cloud
- Szybka konfiguracja
- Monitorowanie w oparciu o rzeczywistą, kompletną topologię
- Identyfikacja problemów przez autoalarm

Specyfikacja:
- Wymiary: 769 × 120 × 81,6 mm (30,3 × 4,7 × 3,2 cala)
- Odległość robocza: 2 km
- Wzmocnienie: 13 dBi
- Kąt: H: 360°, V: 7°
- Stopień ochrony IP: IP55
- Certyfikacja: CE
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Antena |
| Zastosowanie | Sieć / Transfer danych |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 13 dBi |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 8.16 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 52.1 cm |
| Waga | 2.35 kg |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |



Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.