Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-AirMetro460G | Most bezprzewodowy CPE, 1 port, 1xGE, 5GHz, 876Mbps, Zewnętrzny, 24V PoE, IP65, do 15km, do 23dBi, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-AirMetro460G, CPE mostków bezprzewodowych serii RG-AirMetro
WISP, CCTV, miasto, droga miejska, fabryka itp

Najważniejsze cechy:
- PTP Maks. odległość robocza 15 km
- PTMP Łatwe parowanie w ciągu 30 sekund
- 24 V pasywne PoE
- IP65, 6 kV ochrona przeciwprzepięciowa i ±24 kV ESD w trudnych warunkach środowiskowych
- Odporność na wiatr o prędkości 220,32 km/h (137 mph)
- Kompleksowe zarządzanie w chmurze upraszcza podróż użytkownika
Dowolne mieszanie dla różnych scenariuszy

Wzmocnienie sygnału
Sekret anteny kołowej.
W porównaniu z antenami kwadratowymi:
- Całkowite wzmocnienie anteny kołowej jest zwiększone;
- Zysk w kierunku poziomym i pionowym jest bardziej zrównoważony;
- Dlatego przy tym samym obszarze pokrycia sygnał anteny kołowej jest silniejszy


Różne tryby pracy

WISP
Szeroki zasięg bez połączeń światłowodowych

CCTV
Doskonałość w przystępnej cenie i płynny nadzór

AI Heatmap dla Bridge
Prawdziwy towarzysz przygód na świeżym powietrzu

Narzędzie do wyrównywania
Twój przewodnik pozwalający na oszczędność czasu

Skanowanie widma i optymalizacja łącza
Przewodnik Thumbs-Up

Chmura, ułatwiająca prowadzenie działalności
- Chmura All-in-One
- Szybka konfiguracja
- Monitorowanie w oparciu o rzeczywistą, kompletną topologię
- Identyfikacja problemów przez autoalarm

Specyfikacja:
- Wymiary (średnica x długość, łącznie z zestawem montażowym): 368,5 × 271 mm (14,5 × 10,7 cala)
- Odległość robocza: 15 km
- Wzmocnienie: 23 dBi
- Kąt: H: 9°, V: 9°
- Wydajność: 5 GHz, 867 Mb/s
- Port: 1 × 10/100/1000 Mb/s
- Stopień ochrony IP: IP65
- Temperatura pracy: -40°C do +70°C (-40°F do +158°F)
- ESD: ±24 kV Kontakt/powietrze
- Ochrona przeciwprzepięciowa: 6 kV
- Zasilanie: Pasywne PoE 24 V
- LED: 3 × diody LED siły sygnału, 1 × dioda LED LAN, 1 × systemowa dioda LED
- Metoda parowania: Parowanie jednym dotknięciem w 30 sekund, parowanie z aplikacją w 2 minuty
- Certyfikacja: CE
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Bridge |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Częstotliwość pracy | 5GHz |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Sektorowa |
| Maksymalna moc anten | 23 dBi |
| Normy IP | IP65 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 27.1 cm |
| Szerokość | 36.85 cm |
| Głębokość | 36.85 cm |
| Waga | 2.46 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Normy IP (Odporność na wodę i pył) | IP65 |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.