Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-AirMetro550G-B | Most bezprzewodowy - Stacja, 2 port, 2xGE, 5GHz, 876Mbps, Zewnętrzny, 24V PoE/12V DC, IP55, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-AirMetro550G-B, stacja bazowa mostków bezprzewodowych serii RG-AirMetro
WISP, CCTV, miasto, droga miejska, fabryka itp

Najważniejsze cechy:
- Odległość transmisji bezprzewodowej do 10 km
- Maks. od 1 do 32 łączy PTMP, łatwe parowanie w 30 sekund
- 2 porty GE: Więcej możliwości podłączenia
- Pasywne PoE 24 V i wejście 12 V DC: Zasilacz solarny
- IP55, ochrona przeciwprzepięciowa 6 kV i ±24 kV ESD w trudnych warunkach środowiskowych
- Kompleksowe zarządzanie w chmurze sprawia, że podróż użytkownika jest dużo łatwiejsza
Idealne dopasowanie do różnych urządzeń i scenariuszy

Szybkie parowanie
Parowanie jednym dotknięciem w 30 sekund

Anteny
Potrójne urządzenia, poza potrójnym wyborem
![]() |
![]() |
![]() |
||
|
RG-ANT20S-90 5 GHz, 20 dBi |
RG-ANT16S-120 5 GHz, 16 dBi |
RG-ANT13-360 5 GHz, 13 dBi |

PTMP
Do 32 łączy PTMP

WISP
Szeroki zasięg bez połączeń światłowodowych

CCTV
Doskonałość w przystępnej cenie i płynny nadzór

AI Heatmap dla Bridge
Prawdziwy towarzysz przygód na świeżym powietrzu

Narzędzie do wyrównywania
Twój przewodnik pozwalający na oszczędność czasu

Skanowanie widma i optymalizacja łącza
Przewodnik Thumbs-Up

Chmura, ułatwi Ci prowadzenie działalności
- All-in-One-Cloud
- Szybka konfiguracja
- Monitorowanie w oparciu o rzeczywistą, kompletną topologię
- Identyfikacja problemów przez autoalarm

Specyfikacja:
- Wymiary: 200 × 98,5 × 29 mm (7,9 × 3,9 × 1,1 cala)
- Odległość robocza: Z anteną zewnętrzną
- Wzmocnienie: Z anteną zewnętrzną
- Kąt: Z anteną zewnętrzną
- Wydajność: 5 GHz, 867 Mb/s
- Liczba CPE PTMP: 1 do 32
- Port: 2 × 10/100/1000 Mb/s
- Stopień ochrony IP: IP55
- Temperatura pracy: -40℃ do +80℃ (-40°F do +176°F)
- ESD: ±24 kV Kontakt/powietrze
- Ochrona przeciwprzepięciowa: 6 kV
- Zasilanie: 24 V pasywne PoE wejście, 12 V DC
- LED: 3 × diody LED siły sygnału, 2 × diody LED sieci LAN, 1 × systemowa dioda LED
- Metoda parowania: Parowanie jednym dotknięciem w 30 sekund, parowanie z aplikacją w 2 minuty
- Certyfikacja: CE
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Bridge |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Maksymalna moc anten | 3 dBi |
| Normy IP | IP55 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 2.9 cm |
| Szerokość | 9.85 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Waga | 0.74 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Normy IP (Odporność na wodę i pył) | IP55 |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |



Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.