Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-EG105G-P-V3 | Kontroler, Router, VPN, 5 portów, 5xGbit, 4xPoE, 54W, 1xWAN, 3xLAN, 1xLAN/WAN, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Router PoE zarządzany w chmurze RG-EG105G-P-V3 Reyee
Biuro, hotel, szkoła, handel detaliczny, CCTV, dom itp.

Najważniejsze cechy:
- Ujednolicone funkcje z ulepszoną pamięcią flash.
- Konfiguracja przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu.
- Wysoka niezawodność i równoważenie obciążenia przez porty WAN.
- Łatwe blokowanie niechcianych aplikacji dzięki automatycznie aktualizowanej bibliotece.
- Spersonalizowana strona portalu, to co widzisz jest tym co otrzymujesz (WYSIWYG).
- Bezpieczny zdalny dostęp do urządzeń wewnętrznych.
Uproszczony i wydajny
Zaawansowane funkcje dla małych sieci, konfiguracja łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Przyjazna dla użytkownika konfiguracja, łatwa do nauczenia
Nawet w przypdaku zaawansowanych funkcji konfigurację można łatwo przeprowadzić za pomocą aplikacji Ruijie Cloud.

Niezniszczalny internet Multi-WAN
Inteligentne równoważenie obiążenia i nadmiarowość łączy między wieloma portami WAN.

Blokuj niechciane aplikacje
Automatycznie aktualizowana biblioteka aplikacji, bezobsługowa.

Łatwa do dostosowania strona portalu, dostajesz co widzisz

Bezpieczny zdalny dostęp do urządzenia wewnętrznego
Niezależnie od dynamicznego, a nawet prywatnego IP na porcie WAN Router bezpiecznie monitoruj NVR/IPC/serwer wewnętrzny w dowolnym miejscu.

Chmura ułatwia prowadzenie biznesu
|
![]() |
Specyfikacja:
- Interfejs sieciowy: 5 × 10/100/1000 Base-T
- Maksymalna liczba portów WAN: 2 × 10/100/1000 Base-T
- Przepustowość: 600 Mb/s (1518 bajtów, NAT + kontrola przepływu), 500 Mb/s (1518 bajtów, NAT + uwierzytelnianie, identyfikacja aplikacji, audyt przepływu i kontrola przepływu), 1000 Mb/s (tryb Turbo)
- Zalecana liczba jednoczesnych klientów: 100
- PoE Out: 802.3af/at w sieci LAN 0-3
- Temperatura pracy: 0°C~40°C
- CPU: 2 rdzenie, 880 MHz
- RAM: 128 MB
- Pamięć flash: 32 MB
- Zużycie energii: max. 60 W (przy pełnym obciążeniu PoE)
- Wymiary (szer. × głęb. × wys.): 206,5 mm × 108,5 mm × 28 mm
- Waga: 0,406 kg (nie zawiera opakowania)
- Instalacja: montaż na biurku, montaż na ścianie
- Gwarancja: 3 lata
- Certyfikacja: CE, RoHS
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Ilość portów WAN | 2 szt |
| Przepustowość portów głównych | Fast Ethernet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.8 cm |
| Szerokość | 10.85 cm |
| Głębokość | 20.65 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ 45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| W zestawie | Zasilacz |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.