Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-EG105GW-X | Kontroler, Router WiFi 6, portów, 5xGE, 1xLAN,1xWAN, 3xLAN/WAN, AX2976, 5x5dBi, Mesh, Cloud, VPN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-EG105GW-X 6 AX3000 5-portowy gigabitowy router bezprzewodowy All-in-One Wi-Fi
SOHO, handel detaliczny, restauracja, kawiarnia, hotel.

Najważniejsze cechy:
- Profesjonalny i wydajny router biznesowy Wi-Fi 6
- Łatwa budowa sieci dzięki wielofunkcyjnemu routerowi bezprzewodowemu
- Reyee Mesh Networking z kontrolą przycisków
- Różnorodne funkcje na poziomie przedsiębiorstwa dla różnych scenariuszy usług
- Bezpieczne monitorowanie NVR/IPC/serwera wewnętrznego w dowolnym czasie z dowolnego miejsca.
Wysoka prędkość Wi-Fi 6 AX6000
Dzięki rewolucyjnemu połączeniu OFDMA i 1024QAM, standardu 802.11ax i pasma 160MHz, RG-EG105GW-X zapewnia szybkość aż 2.976 Gb/s.

Ciągłość działania przy włączonym zasilaniu
Łatwa budowa sieci za pomocą uniwersalnego routera bezprzewodowego za pośrednictwem aplikacji mobilnej

Reyee Mesh Networking z kontrolą przycisków
Brak okablowania i łatwość obsługi

Wydajne zarządzanie aplikacjami/przepustowością
|
Zasady przepustowości oparte na aplikacjach |
Zasady przepustowości oparte na użytkowniku |
|
![]() |
![]() |
Chmura ułatwia prowadzenie biznesu
- Reyee free DDNS Service
- Uwierzytelnianie portalu w chmurze
- Zdalne monitorowanie i konserwacja
- Aktualizacja oprogramowania sprzętowego przez Ruijie Cloud
- Dynamiczna aktualizacja biblioteki aplikacji

Specyfikacja:
- Protokół bezprzewodowy: Wi-Fi 6, 2976 Mbps
- Anteny: 5 zewnętrznych anten 5 dBi
- Maksymalna/zalecana liczba klientów (Wi-Fi): 160/80
- Zalecana łączna liczba klientów (LAN+Wi-Fi): 160
- MIMO: 2x2 @2.4 GHz, 2x2 @5 GHz
- Interfejs sieciowy: 5 × 10/100/1000 Base-T
- Maks. porty WAN: 4, 10/100/1000 Base-T
- CPU: 2 rdzenie, 1.3 GHz
- RAM: 512 MB
- Zalecana przepustowość od ISP: 1.2 Gbps
- Wymiary: 283 mm × 172 mm × 46 mm (bez anten)
- Zasilanie: 100V~240V AC, 50/60Hz
- Certyfikaty: CE, ROHS
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ax |
| Częstotliwość pracy | 5GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Ilość portów WAN | 4 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 574 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 2402 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Fast Ethernet |
| Rodzaj anteny | Zewn |
| Maksymalna moc anten | 5 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 8 szt |
| Maksymalna liczba podłączonych klientów | 160 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 4.6 cm |
| Szerokość | 17.2 cm |
| Głębokość | 28.3 cm |
| Waga | 1.92 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ 45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 szt |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.