Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-ES216GC-V2 | Switch Easy Smart, 16 portów, 16xGE, Desktop, Cloud, Rack
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-ES216GC-V2, 16-portowy gigabitowy przełącznik Cloud Managed bez- PoE
Przedsiębiorstwo, hotelarstwo, fabryka, edukacja, handel, organy nadzoru, itp.

Najważniejsze cechy:
- 16-portowy gigabitowy przełącznik Cloud Managed bez- PoE
- Ekonomiczne przełączniki zarządzane w inteligentnej chmurze
- Rozpoznawanie IP kamer, wyjątkowa wartość dla sieci CCTV
- Automatyczne zapobieganie powstawaniu pętli zapewnia ciągłość usług
- Bezterminowe zarządzanie w chmurze Ruijie w dowolnym miejscu
Zarządzaj swoją siecią inteligentnie i ekonomicznie z przełącznikami ES200
Dzięki uproszczonej konstrukcji chmury zapewnia szybsze działanie i dostęp do zaawansowanych funkcji.

Wyjątkowa wartość dla sieci CCTV

Automatyczne zapobieganie pętli Ensures Service Continuity
Sieć pozostaje połączona, gdy wystąpi zapętlenie sieci.

Chmura ułatwia prowadzenie biznesu
|
![]() |
Specyfikacja:
- Porty: 24 × 10/100/1000 Base-T
- Typ warstwy: Warstwa 2
- Wydajność przełączania: 48 Gb/s
- Szybkość przesyłania: 35,71 MP/s
- Tabela adresów MAC: 8000
- Maksymalna liczba sieci VLAN: 16
- Wentylator: Bez wentylatora
- Przepięcia portów: 4 kV
- Wymiary (szer. × gł. × wys.): 440 mm × 165 mm × 44 mm
- Waga (z opakowaniem): 2,8 kg
- MTBF: > 200 000 godzin
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Switch |
| Zarządzanie | tak |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Szerokość | 16.5 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Waga | 2.61 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.