Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-ES220GS-P | Switch Smart, 20 portów, 18xGE, 16xPoE+, 250W, 2xSFP, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-ES220GS-P, 20-portowy przełącznik Gigabit Smart PoE zarządzany w chmurze
Nadaje się do stosowania w przedsiębiorstwach, hotelach, zakładch produkcyjnych, obiektach edukacji, handlu detalicznego itp.

Najważniejsze cechy:
- 16 portów PoE+, 2 porty RJ45, 2 porty SFP
- Ekonomiczny 20-portowy inteligentny przełącznik zarządzany w chmurze
- Rozpoznawanie IP kamer, unikalna wartość dla sieci CCTV
- Automatyczne zapobieganie pętlom zapewnia ciągłość usług
- Zarządzanie cyklem życia w Ruijie Cloud w dowolnym miejscu i czasie
Zarządzaj swoją siecią inteligentnie i ekonomicznie z przełącznikami ES200
Dzięki uproszczonej konstrukcji chmury zapewnia szybsze działanie i dostęp do zaawansowanych funkcji.

Wyjątkowa wartość dla sieci CCTV

Automatyczne zapobieganie pętli Ensures Service Continuity
Sieć pozostaje połączona, gdy wystąpi zapętlenie sieci.

Chmura ułatwia prowadzenie biznesu
|
![]() |
Specyfikacja:
- Porty: 18 × 10/100/1000 Base-T, 16 × PoE+ porty, 2 x 1G SFP
- PoE: 250 W, IEEE 802.3at / IEEE 802.3af
- Wydajność przełączania: 40 Gb/s
- Szybkość przekazywania: 29,76 Mp/s
- Tabela adresów MAC: 8000
- Sieci VLAN: 16
- Wentylator: Wbudowany wentylator (przestaje działać poniżej 25 ℃)
- Ochrona przeciwprzepięciowa portu: 4 kV
- Wymiary: 300,0 mm × 223,0 mm × 43,6 mm
- Waga: 2,8 kg (z opakowaniem)
- MTBF: > 200,000
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Switch |
| Zarządzanie | tak |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 250 W |
| Ilość portów PoE | 16 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4.36 cm |
| Szerokość | 22.3 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 3.01 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.