Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-ES228GS-P | Switch Smart, 28 portów, 26xGE, 24xPoE+, 370W, 2xSFP, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-ES228GS-P, 28-portowy przełącznik Gigabit Smart PoE zarządzany w chmurze
Nadaje się do stosowania w przedsiębiorstwach, hotelach, zakładch produkcyjnych, obiektach edukacji, handlu detalicznego itp.

Najważniejsze cechy:
- 24 portów PoE+, 2 porty RJ45, 2 porty SFP
- Ekonomiczny 28-portowy inteligentny przełącznik zarządzany w chmurze
- Rozpoznawanie IP kamer, unikalna wartość dla sieci CCTV
- Automatyczne zapobieganie pętlom zapewnia ciągłość usług
- Zarządzanie cyklem życia w Ruijie Cloud w dowolnym miejscu i czasie
Ekonomiczne przełączniki zarządzane w inteligentnej chmurze
ES200 przejmuje lekką konstrukcję zarządzania chmurą, zapewniając szybszą reakcję w celu obsługi bogatszych funkcji.

Wyjątkowa wartość dla sieci CCTV

Automatyczne zapobieganie pętli Ensures Service Continuity
Sieć pozostaje połączona, gdy wystąpi zapętlenie sieci.

Chmura ułatwia prowadzenie biznesu
|
![]() |
Specyfikacja:
- Porty: 26 × 10/100/1000 Base-T, 24 × PoE+ porty, 2 x 1G SFP
- PoE: 370 W, IEEE 802.3at / IEEE 802.3af
- Wydajność przełączania: 56 Gb/s
- Szybkość przekazywania: 41,664 Mp/s
- Tabela adresów MAC: 8000
- Sieci VLAN: 16
- Wentylator: Wbudowany wentylator (przestaje działać poniżej 25 ℃)
- Ochrona przeciwprzepięciowa portu: 4 kV
- Wymiary: 440,0 mm × 214,9 mm × 44,0 mm
- Waga: 4,0 kg (z opakowaniem)
- MTBF: > 200,000
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Switch |
| Zarządzanie | tak |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 370 W |
| Ilość portów PoE | 24 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Szerokość | 21.49 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Waga | 3.78 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.