Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-EST310 V2 | Access Point, kierunkowy, 1 port, 1xFE 1xPoE IN 24V, WiFi 5, 5GHz, 876Mbps, Zewnętrzny, 1KM, 1x12V DC, IP54, 1x10dBi, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-EST310 V2, 5GHz Dual-stream 802.11ac 1KM Wireless Bridge
Winda, kampus, budynek itp.

Najważniejsze cechy:
- Stabilność transmisji ruchu z odległości jednego kilometra
- Fabrycznie sparowany, automatyczne ponowne połączenie po przywróceniu zasilania
- IP54 i szeroki zakres temperatur (-30°C do +55°C), zapewnia stabilną pracę w środowiskach zewnętrznych
- Ekonomiczne rozwiązanie bezprzewodowe dla windy CCTV, aby uniknąć strat kablowych
Zasięg nieograniczony do 1 km
Ekspert w zakresie mostów bezprzewodowych w scenariuszu CCTV

Duża zdolność adaptacji i wysoka skalowalność

Wysoka jakość, wysoka wydajność
W modelu RG-EST310 V2 zastosowano nowy, wysokowydajny, jednopasmowy, dwustrumieniowy układ scalony o częstotliwości 5GHz , który zapewnia prędkość transmisji bezprzewodowej do 867Mbps oraz znacznie zwiększa wydajność i stabilność transmisji danych przez most sieciowy.

Chmura ułatwia prowadzenie biznesu

Specyfikacja:
- Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac, Wave2)
- MIMO: 2x2, MU-MIMO
- Maksymalna szybkość bezprzewodowa: 5 GHz: 867 Mb/s
- Wzmocnienie anteny: kierunkowe, 10 dBi
- Odporność na warunki atmosferyczne: IP54
- Polaryzacja anteny: Pozioma: 60°, Pionowa: 30°
- Temperatura robocza: -30°C do +55°C (-22°F do +131°F)
- Zalecana odległość: 1 km
- Stałe porty: 1 x 10/100Base-T
- Moc nadawania: ≤400 mW (26 dBm), regulowana
- Wymiary: 147 mm x 76 mm x 37 mm
- Waga: 0,35 kg
- Certyfikaty: CE, RoHS
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Bridge |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Częstotliwość pracy | 5GHz |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Fast Ethernet |
| Rodzaj anteny | Sektorowa |
| Maksymalna moc anten | 10 dBi |
| Zestaw | tak |
| Normy IP | IP54 |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Szerokość | 7.6 cm |
| Głębokość | 14.7 cm |
| Waga | 1.3 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 szt |
| W zestawie | Adapter PoE |
| Normy IP (Odporność na wodę i pył) | IP54 |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.