Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-EST350 V2| Access Point, kierunkowy, 2 port, 1xPoE IN 24V, 2xGE, WiFi 5, 5GHz, 876Mbps, Zewnętrzny, 1x12V DC, IP54, 5KM, 1x15dBi, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-EST350 V2, 5GHz dwustrumieniowy most bezprzewodowy 802.11ac 5KM
Fabryka, Organy nadzoru, Transport itp.

Najważniejsze funkcje:
- RG-EST350 V2 może z łatwością przesyłać dane z odległości 5 km w czasie rzeczywistym.
- Mosty fabrycznie sparowane do instalacji na duże odległości, bez skomplikowanego ustawienia.
- IP54 Odporny na warunki atmosferyczne, -30 ℃ ~ 65 ℃ gwarantuje stabilną pracę w środowisku zewnętrznym.
- Obsługa maksymalnie 45*2MP kamer ładujących się przy 3KM, 20*2MP kamer ładujących się przy 5KM.
- Wizualnie intuicyjne monitorowanie statystyk w chmurze Ruijie, łatwa konserwacja zdalnie.
Daleki zasięg
Szybka bezprzewodowa transmisja danych w zasięgu 5 km

![]() |
867 Mbps | ![]() |
PTP/PTMP | ![]() |
5 km dystansu roboczego |
Duża pojemność
Maksymalnie 45 kamer w odległości 3 km, maksymalnie 20 kamer w odległości 5 km

Niezawodność

![]() |
Poziom V10 |
![]() |
Stopień ochrony IP54 |
![]() |
-30 ~ 65 °C podczas pracy |
Dogodny
Automatyczne parowanie z zerową konfiguracją. Podłącz i graj

Łatwy do instalacji

Chmura, ułatw sobie prowadzenie firmy

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Bridge |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Częstotliwość pracy | 5GHz |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Sektorowa |
| Maksymalna moc anten | 15 dBi |
| Zestaw | tak |
| Normy IP | IP54 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 4.8 cm |
| Szerokość | 13.2 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Waga | 2.23 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 szt |
| W zestawie | Adapter PoE |
| Normy IP (Odporność na wodę i pył) | IP54 |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |






Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.