Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-EW1200G Pro | Router, WiFi, 4 portów, 4xGbit, 1xWAN, 3xLAN, WiFi 5, 2,4GHz/5GHz, AC1300, 6x6 dBi, Repeater, WISP, Mesh, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dwuzakresowy router bezprzewodowy RG-EW1200G PRO
Scenariusze domowe (np. willa, duże mieszkanie, bungalow), biuro SOHO, mały sklep itp

Najważniejsze cechy:
- Obsługuje 802.11ac wave2
- 6 anten dookólnych zapewnia silny sygnał wifi
- Pełny zasięg, łatwa konfiguracja, bezproblemowy roaming
- Kontrola rodzicielska i tryb zdrowie
- Jednoczesna obsługa połączenia do 96 urządzeń
- Łatwe zarządzanie siecią na wyciągnięcie ręki dzięki aplikacji Reyee Router
Silny sygnał Wi-Fi w całym domu

Pełny zasięg, łatwa konfiguracja, bezproblemowy roaming zachwycony przez Reyee Mesh

Niezawodne wsparcie w efektywnym zarządzaniu czasem twojej rodziny.
![]() |
![]() |
|
| Kontrola rodzicielska Ruijie Cloud App umożliwia zarządzanie uprawnieniami dostępu do Internetu dla określonego terminala (w tym limit czasu, blokowanie adresów URL i konfiguracj czarnej/białej listy). |
Tryb zdrowie Tryb Zdrowie ogranicza narażenie na promieniowanie i wygasza kontrolki, aby zapewnić dobry sen. |
Przejmij kontrolę nad swoją siecią domową dostępną na wyciągnięcie ręki
Skonfiguruj sieć domową w aplikacji Reyee Router App w dwie minuty. Odkryj, doświadcz i oczekuj więcej darmowych funkcji, dostępnych przez cały okres użytkowania.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 400 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 6 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 6 szt |
| Maksymalna liczba podpiętych użytkowników | 96 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3.6 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Waga | 0.96 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.