Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-EW1300G | Router, WiFi, 4 portów, 4xGbit, 1xWAN, 3xLAN, WiFi 5, 2,4GHz/5GHz, AC1300, 5x6 dBi, Repeater, WISP, Mesh, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-EW1300G 1300M Gigabit dwupasmowy bezprzewodowy router
Scenariusze domowe (w tym Willa, duży apartament, Bungalow), biuro SOHO, mały sklep.

Najważniejsze cechy:
- 802.11ac wave2
- Pełny zasięg, łatwa konfiguracja i bezproblemowy roaming
- 96 jednoczesnych połączeń
- Zarządzanie chmurą w oparciu o projekt z Ruijie Cloud App
Dwuzakresowa sieć Wi-Fi AC1300 zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie płynnego działania sieci
Możesz bez trudu podłączyć wiele urządzeń i cieszyć się płynnym przesyłaniem strumieniowym przy użyciu dwóch pasm 2,4 GHz i 5 GHz

Obsługa jednoczesnego połączenia wielu urządzeń
Integracja dwupasmowa z technologią MU-MlMO zapewnia niski poziom zakłóceń i szybki dostęp do Internetu nawet dla 96 terminali jednocześnie

Gigabit Upgrade! 10 x szybciej !
Wyposażony w gigabitowe porty Ethernet, w tym 1 WAN i 4 LAN, ten potężny router przyspiesza działanie Internetu do 10 razy niż w przypadku zwykłego połączenia Ethernet

Pełny zasięg, łatwa konfiguracja i bezproblemowy roaming. Daj się zaskoczyć Reyee Mesh

Zaawansowane funkcje tworzą sieć
Prostszy
|
Ruijie DDNS |
Open VPN |
|
![]() |
![]() |
Bezpieczniejszy
|
WPA 3 |
Wi-Fi Gościa |
|
![]() |
![]() |
Zwinniejszy
|
Limit czasu |
Ograniczenie prędkości |
|
![]() |
![]() |
Przejęcie kontroli nad Twoją domową siecią na wyciągnięcie ręki
Skonfiguruj sieć domową w aplikacji Reyee Router App w dwie minuty. Odkryj, doświadcz i oczekuj więcej darmowych funkcji, dostępnych przez cały okres użytkowania.

Specyfikacja:
- Standardy łączności bezprzewodowej: Wi-Fi 5 (802.11ac)
- MIMO: 2,4 GHz: 2×2, 5 GHz: 2×2
- Anteny: 5 anten zewnętrznych
- Interfejs: Port 1 x 10/100/1000 Base-T WAN, Porty 3 x 10/100/1000 Base-T LAN
- Waga: 0,29 kg (bez opakowania)
- Zaawansowana technologia: Ruijie DDNS, VPN, OFDMA, IPv6
- Maks. szybkość Wi-Fi: 2,4 GHz: 400 Mbps, 5 GHz: 867 Mbps
- Zalecana liczba użytkowników: 32
- Wzmocnienie anteny: 2,4 GHz: 4,5 dBi, 5 GHz: 5,5 dBi
- Zasilanie: DC 12V/1.0A
- Wymiary (szer. x głęb. x wys.): 230 mm x 130 mm x 30 mm
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 400 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 5 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 6 szt |
| Maksymalna liczba podpiętych użytkowników | 96 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Waga | 0.81 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 14 szt |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |






Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.