Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-EW3000GX PRO | Router, WiFi, 4 portów, 4xGbit, 3xLAN, 1xWAN, WiFi 6, 2,4GHz/5GHz, AX3000, 5x6 dBi, Mesh, Repeater, VPN, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-EW3000GX PRO 3000M Wi-Fi 6 Dwuzakresowy gigabitowy router gamingowy
Scenariusze domowe (np. willa, duże mieszkanie, bungalow), biuro SOHO, mały sklep itp.

Najważniejsze cechy:
- Gigabitowy standard Wi-Fi 6 nowej generacji
- Agregacja dwóch sieci WAN
- Silnik gier zapewniający niezrównane wrażenia w grach
- Odebrano silne sygnały
- Ekskluzywna siatka Reyee zapewniająca pełne pokrycie przestrzeni Wi-Fi
- Kontrola sieci domowej na wyciągnięcie ręki
2 razy większa pojemność i 3 razy większa szybkość
Ultraszybkai projekt Wi-Fi 6 z kanałem 160MHz i jednoczesną szybkością transmisji danych do 3000 Mb/s. Dwa połączenia szerokopasmowe 1,6 Gb/s o łącznej szybkości do 1 Gb/s. Dzięki technologii kolorowania MU-MIMO i BSS wszystkie Twoje urządzenia otrzymają sprawiedliwy udział w przepustowości Wi-Fi.

Przyspieczone połączonie przewodowe
RG-EW3000GX PRO posiada funkcję agregacji sieci WAN, dzięki czemu zapewnia szybkość transmisji przewodowej Ultra Gigabit. Możesz cieszyć się przewodową szybkością 2 Gb/s pomiędzy modemem, a komputerem PC i konsolą do gier.

Gry bez opóźnień w czasie
Pobieranie
RG-EW3000GX PRO jest wyposażony w silnik gamingowy GameFast, który otwiera dedykowany kanał dla usług gamingowych. GameFast priorytetowo traktuje identyfikację i przekazywanie danych gier, aby mieć pewność, że inne usługi nie będą miały wpływu na usługi dot. gier.

Silny sygnał
Pięć niezależnych wzmacniaczy sygnału zwiększa siłę sygnału o 40%. Pokrywa do 1600 stóp kwadratowych.

Multiplayer
Wi-Fi QoS, opracowana przez Reyee technologia, automatycznie klasyfikuje klatki gry do kolejki transmisji o najwyższym priorytecie, zapewniając wysoką stabilność dla maksymalnie 10 graczy.

Mieszaj i dopasowuj, klikaj i łącz wszystko od Reyee Mesh
Niezależnie od tego, czy jest to penthouse, czy duplex, czy willa, możesz utworzyć siatkę wielu modeli za pomocą jednego kliknięcia Reyee Mesh, aby pokryć całą sieć domową.
![]() |
![]() |
![]() |
||
|
Bezprzewodowe i przewodowe Reyee Mesh |
Przewodowe Reyee Mesh |
Bezprzewodowe Reyee Mesh |
Zaawansowane funkcje tworzą sieć
Prostszy
|
Ruijie DDNS |
Open VPN |
|
![]() |
![]() |
Bezpieczniejszy
|
WPA 3 |
Wi-Fi Gościa |
|
![]() |
![]() |
Zwinniejszy
|
Limit czasu |
Ograniczenie prędkości |
|
![]() |
![]() |
Przejmij kontrolę nad sieci domową
Skonfiguruj sieć domową w aplikacji Reyee Router App w dwie minuty. Więcej dożywotnio bezpłatnych funkcji czeka na Ciebie do odkrywania, doświadczania, oczekiwania.

Specyfikacja:
- Standardy łączności bezprzewodowej: Wi-Fi 6 (802.11ax)
- MIMO: 2,4 GHz: 2×2, 5 GHz: 2×2
- Anteny: 5 anten zewnętrznych
- Interfejs: 1 × port WAN 10/100/1000 Base-T, 1 × port WAN/LAN 10/100/1000 Base-T, 2 × porty LAN 10/100/1000 Base-T
- Waga: 0,48 kg (pakiety nie wchodzą w skład zestawu)
- Zaawansowana technologia: Ruijie DDNS, VPN, IPv6
- Maksymalna szybkość Wi-Fi: 2,4 GHz: 574 Mbps, 5 GHz: 2402 Mbps
- Zalecane zastosowania: 60 użytkowników
- Wzmocnienie anteny: 2,4 GHz: 5 dBi, 5 GHz: 5 dBi
- Zasilanie: DC 12V/1,5A
- Wymiary (szer. x głęb. x wys.): 260 mm × 140 mm × 30 mm
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Ilość portów WAN | 2 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 574 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 2402 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 5 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 6 szt |
| Maksymalna liczba podpiętych użytkowników | 192 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Waga | 1.1 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 12 szt |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.