Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-EW3000GX | Router, WiFi, 5 portów, 5xGbit, 3xLAN, 1xWAN, 1xLAN/WAN, WiFi 6, 2,4GHz/5GHz, AX3000, 5x5 dBi, Mesh, Repeater, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Router gigabitowy RG-EW3000GX 3000M Wi-Fi 6 Dual-WAN
Scenariusze domowe (np. willa, duże mieszkanie, bungalow), biuro SOHO, mały sklep itp.

Najważniejsze cechy:
- Gigabitowy standard Wi-Fi 6 nowej generacji
- Agregacja dwóch sieci WAN
- Szerokość pasma 160 MHz
- Ekskluzywna sieć Reyee zapewniająca pełne pokrycie Wi-Fi
- Aplikacja Ruijie Reyee, zarządzanie siecią domową na wyciągnięcie ręki
Uzyskanie ultra wysokiej prędkości dzięki przepustowości 160 MHz
Przewyższając oczekiwania, RG-EW3000GX obsługuje przepustowość 160 MHz. Twoja sieć może bez wysiłku osiągnąć stabilną, ultraszybką transmisję 900+ Mbps.

Podwójne porty WAN, Podwójna prędkość
Z obsługą podwójnego dostępu gigabitowego i możliwością agregacji przepustowości dla łącznej przepustowości ponad 1,6 Gbps.

Obejmij więcej, podłącz więcej
Wyposażony w 5 anten o wysokim zysku, RG-EW3000GX zapewnia pełne pokrycie sygnałem Wi-Fi w przestronnym mieszkaniu bez żadnych dziur w zasięgu.

Reyee Mesh, łatwa rozbudowa sieci
Dzięki Reyee Mesh nie musisz już martwić się o braki zasięgu w pokryciu. Reyee Mesh obsługuje połączenie wszystkich routerów domowych Reyee Wi-Fi 5 i Wi-Fi 6 w celu skonfigurowania sieci, która umożliwia płynny roaming i ujednolicone zarządzanie.

Zarządzanie siecią domową na wyciągnięcie ręki
Aplikacja Ruijie Reyee zapewnia niesamowite zaawansowane funkcje, umożliwiające zdalne zarządzanie siecią w dowolnym momencie.

![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
|
Monitorowanie stanu routera w czasie rzeczywistym, na bieżąco o stanie połączenia, wykorzystania przepustowości i problemów z siecią. |
Monitoruj status online urządzeń podłączonych do routera z łatwością. |
Masz problemy z siecią? Spróbuj zdalnego restartu, aby szybkie rozwiązanie. |
Martwisz się o bezpieczeństwo Wi-Fi? Chroń swoją sieć dzięki zarządzanie hasłami funkcja. |
Specyfikacja:
- Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Anteny: 5 anten zewnętrznych
- Waga: 0,50 kg (opakowania nie są wliczone w cenę)
- Maksymalna prędkość Wi-Fi: 2,4 GHz: 574 Mb/s, 5 GHz: 2402 Mb/s
- Wzmocnienie anteny: 2,4 GHz: 5 dBi, 5 GHz: 5 dBi
- Wymiary (szer. x gł. x wys.): 240 mm × 130 mm × 32 mm
- MIMO: 2,4 GHz: 2×2, 5 GHz: 2×2
- Interfejs: 1 × port WAN 10/100/1000 Base-T, 1 × port WAN/LAN 10/100/1000 Base-T, 3 × porty LAN 10/100/1000 Base-T
- Zaawansowana technologia: Ruijie DDNS, VPN, IPv6
- Zalecana liczba użytkowników: 60
- Zasilanie: DC 12V/1,0A
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Ilość portów WAN | 2 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 574 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 2402 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 5 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 6 szt |
| Maksymalna liczba podłączonych klientów | 192 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 3.2 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Waga | 0.94 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 14 szt |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.