Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-EW300T | Router, WiFi 4G LTE, 4 porty, 4xFE, 3xLAN, 1xLAN/WAN, WiFi 4, 2,4GHz, N300, 2x4 dBi, LTE 2x3dbi Mesh, Repeater, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bezprzewodowy router 4G LTE RG-EW300T N300
Scenariusze domowe (np. willa, duże mieszkanie, bungalow), biuro SOHO, mały sklep itp.

Najważniejsze cechy:
- Zarządzane w chmurze
- Plug and Play
- 4 Anteny zewnętrzne
- Prędkość pobierania do 150 Mb/s
- Trzyletnia gwarancja


Wysokiej jakości sprzęt zapewniający płynne doświadczenie


Doświadcz internetowej wolności
Aplikacja Ruijie Reyee zapewnia niesamowite zaawansowane funkcje, umożliwiając zdalne zarządzanie siecią w dowolnym momencie.

![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
|
Z łatwością monitoruj status online urządzeń podłączonych do routera. |
Monitoruj stan routera w czasie rzeczywistym, informując na bieżąco o stanie połączenia, wykorzystaniu przepustowości i problemach z siecią. |
Masz problemy z siecią? Spróbuj zdalnego restartu, aby szybko naprawić sytuację. |
Martwisz się o bezpieczeństwo Wi-Fi? Chroń swoją sieć dzięki funkcji zarządzania hasłami. |
RG-EW300T, Pozostań połączony wszędzie
Router 4G LTE RG-EW300T oferuje wygodną, niezawodną i płynną łączność sieciową, spełniającą wymagania różnych scenariuszy.

Specyfikacja:
- Standard Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
- Waga: 0,25 kg (pakiety nie wchodzą w zestaw)
- Kategoria 4G: LTE CAT.4
- MIMO: 2,4 GHz, 2×2, MIMO
- Standardy zabezpieczeń: WPA1/WPA2/WPA3
- Zasilanie: DC 12V/1,0A
- Anteny: 4
- Maksymalna prędkość Wi-Fi: 2,4 GHz: 300 Mbps
- Wymiary (szer. × gł. × wys.): 175 mm × 100 mm × 25 mm (antena nie wliczona)
- Interfejs: 1× port 10/100 Base-T WAN/LAN, 3× porty 10/100 Base-T LAN, 1× slot na kartę Nano SIM
- Zalecana liczba użytkowników: 8
- Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11n |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 2x2 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 300 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Fast Ethernet |
| Rodzaj anteny | Omni |
| Maksymalna moc anten | 4 dBi |
| Maksymalna ilość SSID | 3 szt |
| Maksymalna liczba podłączonych klientów | 32 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 17.5 cm |
| Waga | 0.25 kg |
| Slot na kartę SIM | tak |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 szt |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.