Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-EW6000GX | Router, WiFi, 5 portów, 4xGbit 1x2,5GE, 4xLAN, 2xWAN, WiFi 6, 2,4GHz/5GHz, AX6000, 5,85 dBi, Mesh, Repeater, VPN, Gaming Mode, Dual WAN, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Zarządzanie | tak |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 4x4 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 1147 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 4804 Mbps |
| Maksymalna moc anten | 5.85 dBi |
| Maksymalna liczba podpiętych użytkowników | 384 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.44 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 12 szt |
| W zestawie | Przewód RJ-45 |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.