Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-NBS3100-8GT2SFP-P-V2 | Switch Zarządzalny, 10 portów, 8xGE, 8xPoE, 125W, 2xSFP, L2, Desktop, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-NBS3100-8GT2SFP-P-V2, 10-portowy gigabitowy przełącznik PoE Warstwy 2 zarządzany w chmurze
Nadaje się do stosowania w przedsiębiorstwach, hotelach, zakładch produkcyjnych, obiektach edukacji, handlu detalicznego itp.

Najważniejsze cechy:
- 10-portowy gigabitowy przełącznik PoE Warstwy 2 zarządzany w chmurze z 2 portami uplink SFP
- Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
- Rozpoznawanie IP kamer, unikalna wartość dla sieci CCTV
- Różne polityki bezpieczeństwa gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa
- Zarządzanie cyklem życia w Ruijie Cloud w dowolnym miejscu i czasie
Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
Agregacja łączy

Snooping IGMP

VLAN

Wiele zasad bezpieczeństwa służy ochronie Twojej sieci
Bezpieczeństwo

Stabilność

Chmura, ułatw swoją pracę
|
|

Specyfikacja:
- Porty: 8 × 10/100/1000 Base-T PoE+, 2 × SFP uplink
- PoE (802.3af)/PoE+ (802.3at): 125 W
- Wydajność przełączania: 20 Gb/s
- Szybkość przekazywania: 14,88 Mp/s
- Tabela adresów MAC: 8000
- Maksymalna liczba sieci VLAN: 4094
- Wentylator: Bezwentylatorowy
- Ochrona przeciwprzepięciowa portu: 6 kV
- Wymiary (szer. × gł. × wys.): 300 mm × 205 mm × 44 mm
- Waga (z opakowaniem): 1,8 kg
- MTBF: > 200 000 godzin
- Gwarancja: 5 lat
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Switch |
| Zarządzanie | tak |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 125 W |
| Ilość portów PoE | 8 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Szerokość | 20.5 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 1.8 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.