Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS | Switch Zarządzalny, 28 portów, 8xSFP/Combo, 16xSFP, 4xSFP+, Rack, L2, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS, 24-portowy Gigabit SFP z 8 portami combo RJ45 Zarządzalny przełącznik warstwy 2
Przedsiębiorstwo, hotelarstwo, fabryka, edukacja, sprzedaż detaliczna, nadzór itp.

Najważniejsze cechy:
- 24-portowy gigabitowy przełącznik SFP warstwy 2 bez obsługi PoE, 8 portów combo RJ45, 4 łącza SFP+ uplink
- Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
- Rozpoznawanie kamery IP, wyjątkowa wartość dla sieci CCTV
- Wiele zasad bezpieczeństwa służy ochronie Twojej sieci
- Dożywotnie zarządzanie w chmurze Ruijie w dowolnym miejscu i czasie

Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
Agregacja łączy

VLAN

Wiele zasad bezpieczeństwa służy ochronie Twojej sieci
Bezpieczeństwo

Stabilność

Chmura, ułatw swoją pracę
|
|

Specyfikacja:
- Porty: 24-portowe SFP, 8 portów combo RJ45, 4 uplink SFP+
- Typ warstwy: Warstwa 2+
- Zdolność przełączania: 128 Gb/s
- Prędkość przekazywania: 95,24 mln pakietów/s
- Tabela adresów MAC: 16 000
- Maksymalna liczba sieci VLAN: 4094
- Wentylator: Pojedynczy, przepływ powietrza od lewej do tyłu
- Ochrona przeciwprzepięciowa portu: 6 kV
- Wymiary (szer. x gł. x wys.): 440 mm x 267,5 mm x 43,6 mm
- Waga (z opakowaniem): 3,35 kg
- MTBF: > 200 000 godzin
- Gwarancja: 5 lat
- Certyfikacja: CE, FCC
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Switch |
| Zarządzanie | tak |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 4.36 cm |
| Szerokość | 26.75 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Waga | 3.6 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 / SFP |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.