Wyszukiwarka
6 693,99 zł
5 442,27 zł
6 038,99 zł
4 909,75 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-NBS3200-48GT4XS-P | Switch Zarządzalny, 52 portów, 48xGE, 48xPoE, 370W, 4xSFP+, L2, Rack, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-NBS3200-48GT4XS-P, 48-portowy gigabitowy przełącznik PoE warstwy 2 zarządzany w chmurze, 4 * 10G
Przedsiębiorstwo, hotelarstwo, fabryka, edukacja, sprzedaż detaliczna, nadzór itp.

Najważniejsze cechy:
- 48-portowy gigabitowy zarządzalny przełącznik PoE warstwy 2, 4 łącza nadrzędne SFP+
- Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
- Rozpoznawanie kamery IP, wyjątkowa wartość dla sieci CCTV
- Wiele zasad bezpieczeństwa służy ochronie Twojej sieci
- Dożywotnie zarządzanie w chmurze Ruijie w dowolnym miejscu i czasie

Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
Agregacja łączy

VLAN

Wiele zasad bezpieczeństwa służy ochronie Twojej sieci
Bezpieczeństwo

Stabilność

Chmura, ułatw swoją pracę
|
|

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Switch |
| Zarządzanie | tak |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 370 W |
| Ilość portów PoE | 48 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 4.36 cm |
| Szerokość | 35.76 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Waga | 5.4 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.