Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-NBS3300-16MG4XS-HP | Switch Zarządzalny, 20 portów, 16x2,5GE, 4 x PoE++, 12 x PoE+, 370W, 4xSFP+, Rack, L2+, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-NBS3300-16MG4XS-HP, 16-portowy, gigabitowy, zarządzalny przełącznik warstwy 2 z 4 portami PoE++, 12 portami PoE+ i 4 portami SFP+ Uplink
Biuro, hotel, edukacja, fabryka itp.

Najważniejsze cechy:
- Porty 2,5 Gb/s przełamują barierę gigabitową i odblokowują pełny potencjał punktów dostępowych Wi-Fi 6/7
- Porty PoE++ zgodne ze standardem 802.3bt/at/af o łącznej mocy 370 W
- CPP chroni procesor przed atakami, zapewniając wydajność i stabilność procesora
- Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
- Wiele zasad bezpieczeństwa chroni Twoją sieć
- Łatwe zarządzanie chmurą w dowolnym miejscu i czasie
Integracja z punktami dostępowymi Wi-Fi 6/7,
zwiększająca wydajność i efektywność sieci

Moc wyjściowa
PoE 90 W spełnia wymagania urządzeń o dużej mocy

CPP chroni procesor przed atakami,
zapewniając wydajność i stabilność procesora
Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
Agregacja łączy

Podsłuchiwanie IGMP

Sieć VLAN

Chmura, ułatw sobie prowadzenie firmy
|
|

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Switch |
| Zarządzanie | tak |
| Przepustowość portów głównych | 2.5G |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 370 W |
| Ilość portów PoE | 16 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 26.7 cm |
| Waga | 3.66 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.