Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-NBS3300-8MG2XS-P | Switch Zarządzalny, 10 portów, 8x2,5GE,8xPoE+, 240W, 2xSFP+, Rack, L2+, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-NBS3300-8MG2XS-P, 8-portowy, gigabitowy, zarządzalny przełącznik warstwy 2 z 8 portami PoE+ i 2 portami SFP+ Uplink
Biuro, hotel, edukacja, fabryka itp.
RG-NBS3300-8MG2XS-P
8-portowy wielogigabitowy przełącznik zarządzalny warstwy 2, 2 porty uplink SFP+

Najważniejsze cechy:
- Porty 2,5 Gb/s przełamują barierę gigabitową i odblokowują pełny potencjał punktów dostępowych Wi-Fi 6/7
- CPP chroni procesor przed atakami, zapewniając wydajność i stabilność procesora
- Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
- Wiele zasad bezpieczeństwa chroni Twoją sieć
- Łatwe zarządzanie chmurą w dowolnym miejscu i czasie
Integracja z punktami dostępowymi Wi-Fi 6/7, zwiększająca wydajność i efektywność sieci

CPP chroni procesor przed atakami, zapewniając wydajność i stabilność procesora

Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
Agregacja łączy

Podsłuchiwanie IGMP

Sieć VLAN

Chmura, ułatw sobie prowadzenie firmy
|
|

Specyfikacja:
- Porty miedziane 10/100/1000/2500BASE-T: 8
- Porty SFP+: 2
- Porty PoE/PoE+: 8
- Maksymalny budżet PoE: 240 W
- Typ warstwy: Warstwa 2
- Przełączanie: 80 Gb/s
- Stawka spedycyjna: 58,72 mln pakietów/s
- Rozmiar tabeli adresów MAC: 16000
- Maksymalna liczba sieci VLAN: 4094
- Wymiary: 300 mm x 233 mm x 43,6 mm (11,81" x 9,17" x 1,72")
- Waga brutto: 3,45 kg (z opakowaniem)
- MTBF: 400000 godzin
- Gwarancja: 5 lat
- Certyfikacja: CE, FCC
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Switch |
| Zarządzanie | tak |
| Przepustowość portów głównych | 2.5G |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 240 W |
| Ilość portów PoE | 8 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 23.3 cm |
| Waga | 2.67 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 3 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.