Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-NBS5500-12XS | Switch Zarządzalny, 12 portów, 12xSFP+, 1xMGMT, Rack, L3, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-NBS5500-12XS Switch Zarządzalny 12-portowy przełącznik zarządzalny warstwy 3 Full 10G SFP+
Biuro, hotelarstwo, fabryka, edukacja itp.

Najważniejsze cechy:
- 12-portowy przełącznik zarządzalny Full 10G SPF+ warstwy 3
- Szybkie jak błyskawica porty 10G, uwalniające pełną wydajność punktów dostępowych Wi-Fi 7
- Łatwa konfiguracja za pomocą portu MGMT
- Bogate funkcje warstwy 3: VCS, routing statyczny, RIP, OSPF, DHCP Server itp.
- Wiele zasad bezpieczeństwa chroni Twoją sieć
- Łatwe zarządzanie chmurą w dowolnym miejscu i czasie
Szybkie jak błyskawica porty 10G,
uwalniające pełną wydajność punktów dostępowych Wi-Fi 7

Łatwa konfiguracja za pomocą portu
MGMT

Przełączanie awaryjne usługi przełączania klastra wirtualnego (VCS)
w ciągu kilku sekund

CPP chroni procesor przed atakami,
zapewniając wydajność i stabilność procesora

Jakość klasy korporacyjnej zapewnia wysoką wydajność
Agregacja łączy

Podsłuchiwanie IGMP

Sieć VLAN

Chmura, ułatw sobie prowadzenie firmy
|
|

Specyfikacja:
- Porty SFP+: 12
- Typ warstwy: L3
- Zdolność przełączania: 240 Gb/s
- Prędkość przekazywania: 178,56 mln pakietów/s
- Rozmiar bufora: 16 MB
- Rozmiar tablicy adresów MAC: 32 000
- Wymiary (szer. x gł. x wys.): 300 mm x 232 mm x 44 mm (11,81 cala x 9,13 cala x 1,73 cala)
- Waga brutto: 2,84 kg (6,26 funta)
- MTBF: > 400 000 godzin
- Gwarancja: 5 lat
- Certyfikacja: CE, FCC, IC, cTUVus
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Switch |
| Zarządzanie | tak |
| Przepustowość portów głównych | 10G |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Szerokość | 23.2 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 2.28 kg |
| Rodzaj portów głównych | SFP / SFP+ |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 3 szt |
| W zestawie | Zasilacz montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.