Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-NIS-PA120-54 | Zasilacz do switchy przemysłowych RG-NIS, AC/DC, 120W, DIN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz AC/DC 120W na szynę DIN do przełącznika przemysłowego RG-NIS-PA120-54 Reyee

Najważniejsze cechy:
- Wszechstronność napięcia wejściowego: Działa w zakresie 90-264V AC.
- Kompleksowa ochrona: Zabezpieczenia przed zwarciem wyjścia, przetężeniem, przepięciem i przegrzaniem gwarantują bezpieczeństwo Twoich urządzeń.
- Szeroki zakres temperatur pracy: Niezawodna praca w ekstremalnych warunkach od -40°C do +70°C.
- Wysoka niezawodność: Średni czas międzyawaryjny (MTBF) >150 000 godzin zapewnia długotrwałą pracę.
- Cicha praca: Konstrukcja bezwentylatorowa i bezgłośna.
- Łatwy montaż: Przystosowany do montażu na szynie DIN.
- Kompaktowe wymiary: 35 x 100 x 125mm.
- Długi okres gwarancji: 3 lata gwarancji.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Zastosowanie | Zasilanie |
| Wysokość | 12.5 cm |
| Szerokość | 3.5 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 0.48 kg |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 12 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.