Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Ruijie Reyee RG-NIS3100-4GT2SFP-HP | Switch zarządzalny przemysłowy, 6 portów, 4xGE, 4xPoE, 120W, 2xSFP, L2, Cloud
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RG-NIS3100-4GT2SFP-HP Switch zarządzalny przemysłowy specjalnie zaprojektowany do trudnych warunków środowiskowych
CCTV, fabryka, obszary przybrzeżne, środowisko wysokiego zapylenia itp.

Najważniejsze cechy:
- Trzy różne modele spełniają różne potrzeby biznesowe
- Unikalna konstrukcja przemysłowa zapewnia stabilną pracę w temperaturach od -40℃ do 80℃
- Ochrona 8 KV: Zabezpieczenie przed skokami napięcia
- Stopień ochrony IP40 przed wtargnięciem pyłków o średnicy 1 mm w warunkach zapylenia
- RPS ensures network stability: service failover within 50ms
- Sieć lokalna SON, łatwa konfiguracja nawet bez chmury
- Ruijie Cloud: łatwe zarządzanie nawet w trudnych warunkach środowiskowych

Niezbędny dla obszarów przybrzeżnych, odporny na korozję spowodowaną mgłą solną
Powłoka ochronna 50 μm na płytkach PCB. Precyzyjnie nałożona powłoka o grubości 50 μm
skutecznie izoluje przed mgłą solną, utrzymując wydajność cieplną i przewodność sprzętu.

Ulepszone złocenie portówGrubość złocenia na portach od 3 μm do 15 μm |
Ulepszone złocenie portówGrubość złocenia na portach od 3 μm do 15 μm |
|
![]() |
![]() |
Unikalne wzornictwo przemysłowe, zapewnia stabilną pracę w temperaturach od -40°C do 80°C
Podwójna powierzchnia rozpraszania ciepła

Obudowa wykonana w całości ze stopu aluminium, Chłodzenie 360°
Aluminium (Al), przewodność cieplna 237 W/(m x K)

Chipy klasy przemysłowej

Silny sygnał podczas burzy piaskowej
IP40: Wyższa odporność na kurz, blokuje obiekty o wielkości 1 mm

Ochrona przed wysokim napięciem:
Ochrona przed wyładowaniami
|
Ochrona przeciwprzepięciowa 6 kV |
Ochrona przed wyładowaniami ESD 8kV |
|
![]() |
![]() |
ERPS Plug-and-Play

Samoorganizująca się sieć LAN

Ruijie Cloud: Oległość bez barier

Zasilanie

Specyfikacja:
- Liczba portów optycznych 1 Gbps (SFP): 2
- Liczba portów 10/100/1000BASE-T: 4
- Warstwa: Warstwa 2
- Przepustowość przełączania: 12 Gbps
- Szybkość przekazywania: 8,928 Mpps
- Rozmiar tabeli adresów MAC: 8000
- Maksymalna liczba sieci VLAN: 4094
- Wymiary (szer. × gł. × wys.): 85 mm × 132 mm × 165 mm (3,35 cala × 5,20 cala × 6,50 cala)
- Waga netto: 1,39 kg (3,06 funta)
- Średni czas między awariami (MTBF): 200 000 godzin
- Gwarancja: 5 lat
- Ochrona przeciwprzepięciowa portów: Tryb wspólny: 6 kV
- Liczba wentylatorów: Bezwentylatorowy
- Certyfikacja: CE, FCC
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Switch przemysłowy |
| Zarządzanie | tak |
| Zasilanie redundantne | tak |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Obsługa PoE | tak |
| Budżet mocy PoE | 120 W |
| Ilość portów PoE | 4 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 16.5 cm |
| Szerokość | 13.2 cm |
| Głębokość | 8.5 cm |
| Waga | 1.78 kg |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | RUIJIE NETWORKS CO. LTD.ChinaFuzhou350002Building 19 Juyuanzhou Industrial Park No.618 Jinshan Avenue Cangshan DistrictLora Xuexueyanping@ruijie.com.cn+8617338125684 |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | ENIF PEGASUS S.R.L.RumuniaBukareszt22883Str.RADOVANU Nr.7 Bloc 42 Scara 1 Etaj 5 Apartament 29Pmeriadragutagss@gmail.com+40768511765 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Ruijie - Information Obligation – Data Act |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.